Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Celebrity ukázali svoje halloweenske dekorácie! Nechaj sa inšpirovať :-)

Collagetd.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
instagram.com
reklama:
reklama:

Ako si celebrity vytvárajú halloweensku atmosféru?

Halloween klope na dvere, no celebrity si vyzdobujú svoje príbytky už pomerne dlho. Nezabudli sa, samozrejme, o fotky svojich dekorácii  a halloweenskej atmosféry podeliť so svojimi fanúšikmi.

Kylie Jenner ukázala veselé koláčiky, David Beckham strašidlo nad dverami a Ashley Tisdale štýlové tekvice.

it's almost here ?

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on

Boo ??

A photo posted by David Beckham (@davidbeckham) on

Halloween decor ?

A photo posted by Ashley Tisdale (@ashleytisdale) on

#boo #theyhatedthosemasks #twins #halloween

A photo posted by Zoe Saldana (@zoesaldana) on

Zacina oslavovat. #masaakoprasavzite #lego

A photo posted by Laci Strike (@lacistrike) on

V zajatí oranžových tekvíc  :-D

??? picking pumpkins ??? #funday #halloween #pumpkinpatch

A photo posted by @alessandraambrosio on

???

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

bff's at the pumpkin patch ?

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

my finest work. ?

A photo posted by Ariana Grande (@arianagrande) on

It’s that magic time of year when people put their babies into pumpkins.

A photo posted by Ellen (@theellenshow) on

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor efkoDátum 30. októbra 2015Zdroj instagram.com, Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: