Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Celebrity ukázali svoje halloweenske kostýmy! #7 Odpadneš! :-)

Sedem.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
instagram.com
reklama:
reklama:

Ďalšia dávka nápaditých kostýmov hviezd.

Halloween je už oficiálne za nami. To však nebráni hviezdam ukázať kostýmy, ktorými sa pýšili na akciách, večierkoch alebo párty. Gigi Hadid ako vystrihnutá z Pomády a latino kráska Jennifer Lopez desí svojimi očami!

TELL ME ABOUT IT, STUD. ?⚡️ (@jennifer_yepez @monicarosestyle & @erinparsonsmakeup are the real MVPs)

A photo posted by Gigi Hadid (@gigihadid) on

Haute couture skeleton

A photo posted by Jennifer Lopez (@jlo) on

Happy Halloween ? Thank you @highheelprncess we love you!!! #blackswan #whiteswan

A photo posted by Miranda (@mirandakerr) on

Ready ????

A photo posted by Adriana Lima (@adrianalima) on

#FamilyFun!! Love from The Deans ??? Hope you had a fun and safe night??? Big day tomorrow!!! Night night!!??

A photo posted by Alicia Keys (@aliciakeys) on

#romyandmichelle #halloween @kellysawyer n I invented post-its

A photo posted by Jessica Alba (@jessicaalba) on

Crinkled a$$ toof and toof fairy @vijatm ❤️❤️❤️

A photo posted by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

? of ❤'️s

A photo posted by Ashley Tisdale (@ashleytisdale) on

. Happy Halloween ?? . #haydenpanettiere #hpiers

A photo posted by Hayden Panettiere (@haydenpanettier) on

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor efkoDátum 2. novembra 2015Zdroj instagram.com, Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: