Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Chlapček trpel neznesiteľným ekzémom. Aj s mamou boli v koncoch, keď zrazu narazila na zázračný krém na Facebooku!

Ekyem.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Ekzém je niekedy naozaj neznesiteľný. Svoje o tom vie aj tento malý chlapček, ktorý naozaj trpel.

Bolo to srdcervúce. Lekári neverili matke Debbie Maddalena-Saundersovej, keď im povedala, že jej 6-ročný syn Tyler trpí neznesiteľnými bolesťami. Mladé dieťa sotva fungovalo. Trávilo dni plačom a v nepohodlí. Jeho kožu zasypali vyrážky, keď mal iba 8 mesiacov, ale keď bol starší sa to len zhoršilo. Tyler nemohol spať, hrať sa alebo dokonca ani ísť do školy. Bolesť jeho ekzému bola úplne neznesiteľná. Celé dni plakal, až kričal od bolesti.

Chlapec kričal od bolesti, ktorú mu spôsobovali vyrážky po celom tele.

Ekzem.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Keď lekári nepočúvali zúfalú matku, Debbie nezostalo nič iné, než začať natáčať hrozné vyrážky svojho syna a jeho plač. „Keď sme išli von nakupovať, ľudia nás zastavovali a pýtali sa: Čo je s ním? A navrhovali veci, o ktoré by sme sa mohli pokúsiť. Viem, že sa len snažili nám pomôcť, ale vždy im musím zdôrazniť, že je to len dieťa“, povedala Debbie.

Chlapček musel mať aj na rukách ochranu, aby sa neškriabal až do krvi.

Chlapec 1.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Matka stále hľadala liečbu a vyskúšala všetky dostupné prostriedky. Až jedného dňa videla príspevok na Facebooku od lekára Dr. Richarda Arona z Južnej Afriky. Aj keď bola najskôr skeptická, nemala čo stratiť a tak sa rozhodla skúsiť krém za 35 dolárov. Výsledky boli neuveriteľné. Do troch mesiacov boli symptómy Tylera prakticky preč. Vyrážky zmizli a bolesť ustúpila. Tyler mohol ísť do školy, mohol sa hrať, mohol byť konečne normálne dieťa.

Neskutočná radosť chlapčeka po všetkom, čo si musel vytrpieť!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 9. júla 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: