Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Chlapík sa na rande správal ako idiot. Počul to policajt mimo služby a urobil toto

Par 1.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
thinkstock
reklama:
reklama:

Na Reddite sa niekto spýtal žien, aká bola ich najhoršia skúsenosť s „milým“ chlapíkom, no a jeden muž bol svedkom niečoho, o čo sa chcel podeliť. 

Muž, ktorý podelil o to, čoho bol svedkom, videl ženu, ktorá bola na rande v reštaurácii a chlapík, s ktorým tam bola, sa správal ako totálny idiot. Našťastie to počul policajt mimo služby a rozhodol sa zasiahnuť. Prišiel k chlapíkovi a kompletne ho odstavil svojou reakciou až natoľko, že chlapík ušiel z reštaurácie. Tu je celý príbeh.

„Takže, toto je jedna z najúžasnejších vecí, aké som kedy videl. Viete, keď v upútavke na starý film povedia „ženy ho chcú a muži chcú byť ako on“? Tak ja som muž a fakt by som chcel byť taký, ako chlap, o ktorom je tento príbeh. 

Bol so na večeri s manželkou a pri vedľajšom stole sedel párik, ktorý bol očividne na rande. Očividne sa však ich rande nevyvíja dobre. Chlapík vyzeral trochu desivo a mal nevhodné komentáre a bolo očividné, že sa žena, s ktorou bol, necítila pohodlne. 

Žena zjedla predjedlo veľmi rýchlo a bolo jasné, že chce odísť čo najskôr. Chlapík to okomentoval slovami: „Tak už viem, že vieš prehĺtať.“ A povedal to poriadne nahlas. Mladá žena sa začervenala a povedala mu, že to bolo nevhodné. Na to ju chlapík zahriakol a povedal, že aj tak to o pár hodín naozaj zistí.

Nerozumel som celkom, čo mu na to povedala, pretože stíšila hlas, no jej pohľad hovoril za všetko. On jej však na to povedal: „Zlatko, vyzdvihnem ťa, viem kde bývaš.“ V tej chvíli stratila farbu a už nič nepovedala.

Nie som ten typ, ktorý sa stará do iných ľudí, no keď som počul toto, vstal som zo stoličky, že tomu nafúkancovi niečo poviem. Ako som vstával, pristúpil ku mne poriadne namakaný asi 50-ročný chlapík, ktorý mi povedal: „Pokoj, synu. Ja sa o to postarám.“ V hlase mal totálny pokoj a istotu. 

Prišiel k stolu, pri ktorom sedela dvojica, vzal si stoličku a posadil sa. Vytiahol si policajný odznak, položil ho na stôl. Drzému chlapíkovi sa z tváre vytratila farba. 

Policajt: „Tak si tu sedím a oslavujem narodeniny svojej dcéry spolu s rodinou a zrazu začujem, ako sa vyhrážate tejto mladej slečne. Prekážalo by vám, keby ste to nejako vysvetlili?“

Chlapík: „No, ja, viete…“

Policajt: „To som si myslel. Teraz sa rozhodujem, či zavolám nejakých svojich kamarátov, aby vás prišli vyzdvihnúť.“

Chlapík: „Och, no, nie…“

Policajt: „Ale to by pokazilo večeru všetkým. Tak čo keby ste mi dali váš občiansky, ja si vás zapíšem, potom pôjdete zaplatiť večeru. Myslím celú večeru, táto slečna nepôjde domov len po predjedle. Bude to také odškodné za vaše správanie. Alebo môžem teda zavolať tých mojich kolegov. Je to na vás.“

Chlapík: „Nie, to je v poriadku.“ (podal policajtovi svoj preukaz a potom rýchlo utekal zaplatiť)

Policajt: (zapisoval si údaje toho chlapíka) „Prepáčte, slečna. Verím, že som nezasiahol nevhodne, no vyzerali ste, že potrebujete pomoc. A ak by ste to chceli riešiť, môžem poslať chlapcov, nech ho cestou domov vezmú.“

Žena: „Nie, to je v poriadku. Chcela som odísť pred polhodinou, no zaviezol ma sem.“

Policajt: „No, som tu so svojou dcérou. Je asi vo vašom veku. Môžem vás pozvať k nášmu stolu? A pokojne vás môžeme hodiť domov, ak nechcete zavolať niekomu inému.“

Žena: „Och, to je od vás milé. Ďakujem.“

Medzitým sa chlapík vrátil.

Chlapík: „Zaplatil som účet, môžem dostať preukaz?“

Policajt: „Nech sa páči. Mám vaše údaje, tak dúfam, že túto ženu už nebudete kontaktovať.“

Chlapík: „Jasné. Nebudem.“

Chlapík potom doslova vybehol z reštaurácie von a policajt odviedol ženu k stolu, pri ktorom sedela jeho rodina. Toto bolo ukážkové riešenie situácie. Tento chlap je pre mňa hrdina.“

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 14. augusta 2017Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: