Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena sa dotkla mužovho ramena a začala šou, akú ste ešte nevideli. Diváci aj porota boli ohromení

Par 2.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com

Tajomný párik vyšiel na pódium a roztočil naozaj zaujímavú šou. Pozrite sa, čo sa stalo, keď sa žena dotkla mužovho ramena.

Dvaja umelci Oskar a Gaspar sa predstavili v televíznej šou Amerika má talent. O tom, že ho majú aj títo dvaja šikovní ľudia, niet pochýb. Presvedčili o tom všetkých svojim vystúpením, ktoré sa nevidí tak často.

Par 2.jpg
www.youtube.com

Žena a muž prišli v tichosti na pódium a pomaly sa pri nich rozsvietili svetlá. Priamo na koži odhalili rôzne obrazy. Žena sa zrazu dotkla mužovho ramena a celé pódium sa naplnilo mágiou. Takmer ako živé jašterice a motýle a ďalšie vízie prírodného sveta sa premávali po ich telách, kým oni dvaja menili svoje pozície.

Parik.jpg
Foto: www.imgur.com

Ilúzie nie sú ničím výnimočným, no treba uznať, že tento párik to dotiahol do dokonalosti. Keď uvidíte, pochopíte. Pozrite si svetelnú šou tohto šikovne zohratého páriku.

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 31. augusta 2017Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.