Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pri vystúpení tohto iluzionistu tuhla všetkým krv v žilách. Čoho všetkého sú ľudia ešte schopní?

Befunky collage 22.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

V talentových šou môžeme vidieť veľmi veľa zaujímavých kúskov. Niektoré sú však až životu nebezpečné a všetci ich sledujú so zatajeným dychom. A toto je jeden z nich.

Demian Aditya je iluzionista a umelec. Nie však taký tradičný. Rád sa zahráva so strachom a využíva ho vo svoj prospech. Keď prišiel pred porotu v šou Amerika má talent, rozhodol sa vyskúšať kaskadérsky kúsok, pri ktorom všetkým tuhla doslova krv v žilách.

Zena 3.jpg
Foto: www.imgur.com

Porota so štábom aj divákmi sa presunuli zo štúdia von, kde ukázal Demian svoj nebezpečný kúsok. Jeho žena bola veľmi nervózna, preto ju objal a pustil sa do toho. V zemi bola vykopaná veľká jama s drevenou krabicou. Demiana jeden z chlapíkov omotal do reťazí a ľahol si do krabice. Zvyšok chlapov krabicu zahádzalo zeminou.

Jama.jpg
www.youtube.com

Ako prešiel limit minúta a pol, jeho žena sa už nemohla na to pozerať a vykríkla: „Vytiahnite ho!“ Rozbehla sa smerom k jame a myslela už na najhoršie. Porota sa cítila už tiež nepríjemne a Simon naliehal na štyroch mužov, aby to zastavili, ale oni naďalej pokračovali.

Amerika.jpg
www.youtube.com

Potom sa Simon obzrel a uvedomil si, kde je Demian. Všetci zostali v šoku, keď jeden z mužov, ktorí hádzali zeminu do jamy zložil masku a odhalil svoju tvár. Bol to Demian. Nikto nevie ako, ale Demian sa dostal z jamy a podarilo sa mu nepozorovane dostať do davu.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 19. júla 2017Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: