Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Toto dievčatko si svojou skvelou šou v Talente zaslúžilo „zlatého bzučiaka“. Bolo perfektné!

Horizon33_2017 6 1_11 49 26.jpg
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
youtu.be
reklama:
reklama:

12-ročná Darci Lynne Farmer z Oklahomy je bruchomluvkyňa a parádnym vystúpením, ktoré predviedla v šou Amerika má talent, si zaslúžila „zlatého bzučiaka“.

Darci si so sebou na pódium priniesla bábku zajaca menom Petunia a tí, ktorí čakali len obyčajné bruchomluvecké vystúpenie, boli poriadne prekvapení. Darci, teda lepšie povedané Petunia, totiž predviedla úžasné spevácke vystúpenie.

Horizon33_2017 6 1_11 45 42.jpg
Foto: www.imgur.com

Dievčatko bolo veľmi hanblivé a nedokázalo zaspievať ani pre vlastným otcom, a tak poprosilo rodičov, aby mu kúpili bábku. Tá jej pomohla zbaviť sa hanblivosti a trémy.

Horizon33_2017 6 1_11 46 57.jpg
Foto: www.imgur.com

„Prvý raz som sa s bruchomluvectvom stretla v kostole. Vtedy to na mňa zapôsobilo a povedala som si, že to je to, čo chcem robiť,“ povedala Darci. Bábku dostala Darci na svoje desiate narodeniny a odvtedy tvoria nerozlučnú dvojicu.

Horizon33_2017 6 1_11 48 36.jpg
Foto: www.imgur.com

V šou Amerika má talent sa rozhodla zaspievať náročnú skladbu Summertime a hoci spievala tak, že takmer neotvárala ústa, bol jej výkon absolútne úžasný. Porota aj diváci ho ocenili standing ovation a Mel B bola malou Darci natoľko očarená, že stlačila „zlatého bzučiaka“.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 1. júna 2017Zdroj kfor.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: