Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Chalan s páskou na ústach sa opäť predviedol. Tentoraz vyšiel aj do ulíc.

Horizon33_2016 9 6_8 21 36.jpg
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Chalan s páskou na ústach alebo Tape Face, ktorý sa v šou Amerika má talent objavil už niekoľkokrát, nás opäť pobavil. Tentoraz však vyšiel aj medzi ľudí a zabavil ich priamo na ulici.

Keď prišiel Tape Face prvý raz na pred porotu Talentu, väčšina porotcov a divákov si myslela, že to bude totálne fiasko a ďalšie z množstva trápnych vystúpení, ktoré upadne do zabudnutia. Opak však bol pravdou, pretože jeho vystúpenie si všetci pamätajú a po každom vystúpení sa nevedia dočkať toho, čo pripraví nabudúce.

Horizon33_2016 9 6_8 19 46.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Najnovšie svoje vystúpenie spestril tým, že vyšiel medzi ľudí do ulíc, kde ich zabavil svojimi výmyslami. Tape Face sedel za stolom a k nemu si mohol prisadnúť hocikto chcel. Jeden z okoloidúcich tak urobil a spýtal sa ho, ako si čistí zuby. Na to mu Tape Face ukázal gumové kladivo. Nasledovala otázka, či ho to nebolí. A Tape Face pohotovo zareagoval a podal chalanovi kladivo, nech si to vyskúša :-)

Horizon33_2016 9 6_8 21 22.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Šou pokračovala pred porotou Talentu, kde si Tape Face vybral dobrovoľníka z publika. Dal sebe aj jemu balóny pod pazuchy a medzi nohy a nasledovala prestrelka takmer ako z divokého západu :-D

Horizon33_2016 9 6_8 22 27.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Sledujte šou a určite sa zabavíte :-D

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 6. septembra 2016Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o , www.youtube.com
reklama:
reklama:
reklama: