Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vo švajčiarskom ľadovci sa našli dve telá páru, ktorý záhadne zmizol ešte v roku 1942

Topanky.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Telá, ktoré sa našli v zmenšujúcom sa ľadovci vo Švajčiarsku, sa považujú za pár, ktorý je nezvestný od roku 1942, čiže už 75 rokov. 

Marcelin a Francine Dumoulin zmizli v tejto oblasti v auguste 1942, zatiaľ čo kŕmili svoje kravy. Bernhard Tschannen, riaditeľ lyžiarskych vlekov spoločnosti Glacier 3000 uviedol, že jeden z jeho zamestnancov narazil na dvojicu topánok, mužských a ženských, nejaké batohy, plechovky a časti tela na ľadovci Tsanfleuron.

Ladovec.jpg
Foto: www.imgur.com

Miestna polícia uviedla vo vyhlásení, že vedľa seba ležali dve telá – muž a žena, ktorí mali na sebe oblečenie z obdobia druhej svetovej vojny. Hoci testy DNA potvrdili ich totožnosť, polícia uviedla, že orgány majú ich doklady totožnosti, pretože boli dokonale uchované v ľadovci.

Topanky.jpg
www.youtube.com

Tschannen povedal, že pár pravdepodobne spadol a zostal tam desaťročia, až kým ľadovec neustúpil. Telá sa nachádzali v blízkosti lyžiarskeho vleku nad rezortom Les Diablerets vo Švajčiarsku. Pár po sebe zanechal sedem detí. Ich päť synov zomrelo a ich najmladšia dcéra Marceline Udry-Dumoulinová má teraz 79 rokov. Povedala, že tento objav jej priniesol „hlboký zmysel pokoja“.

Telo.jpg
Foto: www.imgur.com

„Celý život sme ich hľadali bez zastavenia,“ povedala. Po zmiznutí ich hľadali posádky na ľadovci dva mesiace. Udry-Dumoulinová povedala, že ona a jej súrodenci boli potom umiestnení do rôznych rodín a nakoniec sa ich cesty rozdelili. Taktiež uviedla, že má v úmysle urobiť rodičom vhodný pohreb, kde bude prevládať biela farba, aby reprezentovala nádej, ktorú nikdy nestratila.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 20. júla 2017Zdroj www.businessinsider.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: