Čím horšie kresby, tým viac fanúšikov na Instagrame? Aj to sa dá!

Zdieľať
The bad drawings of this artist made him famous on the internet more than 160 thousand followers applaud him 5adda29228049__880.jpg

Ak ste obrovským fanúšikom Drakea alebo Nicki Minaj, tieto portréty vás môžu tak trochu naštvať. Pozrite sa a pochopíte. 

„Kreslil som od veku nula rokov,“ napísal Ballpoint Papi aka Tw1tterPicasso na svojej stránke na Instagrame a jeho zručnosti sú nesporné, pretože je majstrom týchto jedinečných umeleckých diel.

Jeho skutočné meno je Corey a je z Austrálie. Jeho štýl môže na prvý pohľad vyzerať ako detský a je to tak. Ballpoint Papi používa jednoduché perá na akýkoľvek kus papiera, ktorý nájde, aby vytvoril svoje zjednodušené, ale veselé karikatúry hip-hopových umelcov, športovcov a iných popových osobností.

Veselý umelec má na Instagrame viac ako 170-tisíc fanúšikov. „Najlepšia vec je, keď mi ľudia hovoria, ako prichádzajú na moju stránku, aby sa zasmiali,“ povedal. „Aj ja mám veľa neprajníkov, ktorým sa nepáčia moje kresby, ale ak môj web môže urobiť ľudí šťastnými, potom to pre mňa veľa znamená.“

A tu sú ďalšie jeho bláznivé diela. 

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom