Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Daj mi pusu, som zúfalý! Ako dopadol sociálny experiment v slovenských uliciach?

bozk som zufaly
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Youtuber Exploited vyšiel do slovenských ulíc s tabuľkou s nápisom „Daj mi pusu, som zúfalý“. Slováci sa nedali zahanbiť a ukázali svoju dobrú stránku!

Ľudia s tabuľkami v rukách s heslami, ako napríklad „potrebujem objatie“ alebo „pobozkaj ma“ sa stávajú v zahraničí viac a viac populárnymi.  Vyjsť s kožou na trh si však vyžaduje poriadnu dávku odvahy. Peter Altof alias Expl0ited nazbieral guráž a s kamarátom Matúšom sa vybrali do slovenského nákupného centra.

Napriek niekoľkým rozpačitým reakciám sa našlo dosť odvážlivcov, ktorí mu jeho želanie splnili. Ušlo sa mu letmé objatie od staršieho pána, nežné božteky od detí, ale aj poriadne pusy od dievčat či starších žien. „Obetoval“ sa dokonca aj jeden chalan.

Slovenská povaha sa však prejavila aj počas tohto experimentu. Staršia pani mu dala namiesto bozku radu do života: „Frajerku si nájdi.“ Keď youtuber namietal, že touto radou mi veľmi nepomáha a následnej slovnej výmene zasiahol manžel: „Zastreľ sa, keď si zúfalý.“ Našťastie, to Peter zobral s nadhľadom a na oblátku získal od iných množstvo sladkých božtekov. Video venoval všetkým milým a usmievavým ľuďom.

Takto Expl0ited zbieral bozky aj rady do života!  :-)

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 26. marca 2015Zdroj www.youtube.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: