Ďalšie nahé fotky! Na internet sa dostali zábery nahej Kim Kardashian!

Zdieľať
Kanye West,  Kim Kardashian
FILE - In this May 23, 2012 file photo, singer Kanye West, left, and television personality Kim Kardashian arrive for the screening of "Cruel Summer" at the 65th international film festival, in Cannes, southern France. West had many righteous things to rage about this year, from the fashion industry not giving him credit for brilliant, life-changing designs like leather jogging pants to not getting respect from President Barack Obama. But nothing seemed to upset him more than Vogue's apparent refusal to put his baby mama, Kardashian, on their cover. (AP Photo/Francois Mori, File)

Fotky zverejnil na portáli 4Chan neznámy hacker, portál ich však následne pre porušovanie autorských práv stiahol.

Na internete sa v sobotu nakrátko objavili súkromné fotografie nahej americkej celebrity Kim Kardashian. Okrem nej sa mali na portáli 4Chan objaviť aj snímky Vanessy Hudgens, Hayden Panettiere, Aubrey Plaza, Leelee Sobieski, Lake Bell a Hope Solo.

Spomínaný portál, kde už začiatkom septembra neznámy hacker zverejnil podobné fotky známych speváčok a herečiek ako Jennifer Lawrence, Kate Upton, Kirsten Dunst, Avril Lavigne, Cara Delevingne, Jenny McCarthy alebo Kaley Cuoco, však všetky nové fotografie pre porušovanie autorských práv okamžite stiahol.

Za únikom fotografií je podľa všetkého znova ten istý hacker, ktorý ich pravdepodobne získal prostredníctvom služieb ako je napríklad iCloud spoločnosti Apple. V prvom prípade ukradnutia a zverejnenia fotografií už americký Federálny úrad pre vyšetrovanie (FBI) začal pátranie.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom