Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Dangl spustil novú televíziu…Vulgarizmy, sex, škandály! Zlákal do nej aj Šuvadovú a ďalších

Dangl včera predstavil svoj nový projekt
Foto: najky.sk
reklama:
reklama:

Producent a porotca šou Tvoja tvár znie povedome Dano Dangl sa pustil do odvážneho projektu. Spustil totiž internetovú televíziu, ktorá už rok pôsobí na českom trhu. Teraz sa jej majitelia rozhodli zabojovať o slovenského diváka. Slávnostne ju do sveta uviedli včera v jednom z bratislavských kín, kde sa konala párty z účasti rôznych celebrít, influencerov a predstavili aj relácie, ktoré televízia bude vysielať. Rozhodne však nepôjde o žiadny rodinný formát. Dangl sa totiž nebál ísť do kontroverzie…

V tvorbe dal totiž voľnú ruku a tak vzniklo niekoľko naozaj zaujímavých relácií, či seriálov. Príkladom je aj krátky sitcom nazvaný BULWAR, za ktorým stojí známy herec a režisér Michal Nemtuda. Ten priniesol pohľad na zákulisie najčítanejších novín na Slovensku, ako to funguje v bulvárnych médiách a do projektu zlákal aj Elenu Podzámsku. Tá si strihla úlohu bulvárnej novinárky, ktorá po vulgarizmus nechodí ďaleko, rovnako ako jej šéf. Práve nadávky nechýbajú vo viacerých reláciách, ktoré nová televízia priniesla. Okrem toho sa v seriáli s Podzámskou objavila aj poriadne horúca scéna, kedy sa herečka objavila na pánskych toaletách a začala tam vzdychať ako pri sexe. Celé si to pritom natočil jej kolega – fotograf.

Dangl sa pritom netajil tým, že práve internetová televízia dáva tvorcom oveľa väčšiu voľnosť a slobodu, aj preto si môžu dovoliť viac kontroverzie, akoby to bolo na súkromnej stanici typu Markíza, či Jojka. Zaujímavou reláciou sú aj Kinopati, kde sú hviezdami standup komici Ivo Ladižinský a Jerry Veľmajster. Základom šou je hodnotenie trailerov k filmu, v každej časti sa objaví aj nejaký hosť, medzi prvými bola napríklad raperka Aless Caparelli, alebo herec a kaskadér Mako Hindy známy aj z filmu Smrtonostná pasca. Momentálne prebieha trojmesačná skúšobná lehota. „Pilotný projekt je akási skúška, či to Slováci prijmú a ako zareagujú. Už teraz však vidíme, že to bude mať zmysel aj na dlhodobejšie pôsobenie na Slovensku,“ povedal Dano Dangl. Ten sa netají tým, že časom budú pribúdať viaceré vlastné relácie, či seriály a chce televíziu rozbehnúť ešte vo väčšom rozmere.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

reklama:
reklama:
reklama: