Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Dara a Rytmus vraj mali skromné Vianoce! Namiesto do darčekov údajne investovali peniaze do niečoho iného…

dara rytmus vyrocie
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Dara s Rytmusom pravdepodobne míňajú viac peňazí, ako si môžu dovoliť – luxusné dovolenky či značkové oblečenie veru nie sú lacný špás.

Okrem toho pred rokom a pol si kúpili dom, ktorý začali prestavovať a práve prestavba zhltla viac peňazí, ako zrejme Dara a Rytmus čakali.

Dvojica preto Vianoce strávila v Darinom prenajatom dome a ako speváčka prezradila stránke pluska.sk, najkrajšie sviatky v roku boli skromnejšie ako po minulé roky.

Všetky financie totiž budú smerovať na opravu domu.

„Už roky túžim po zlatých hodinkách značky Rolex, no v súčasnej chvíli by mi asi ani neurobili radosť. Mám nastavený taký praktický model, keď sa peniaze vrážajú hlavne do nášho domu,“ uviedla Dara pre pluska.sk a dodala, že 20-tisícové hodinky má stále vyhliadnuté

Dvojica strávila Štedrý deň  bez Darinej dcéry Laury, ktorá trávila Vianoce so svojím otcom Matějom Homolom, Silvestra však už trávila s mamou a Rytmusom.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 6. januára 2014Zdroj pluska.sk, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., Facebook
reklama:
reklama:
reklama: