Darwinove ceny: Nebudeš vedieť, či sa máš smiať alebo plakať! Sleduj, ako to vyzerá, keď hlúposť doslova zabíja!

Zdieľať
darwinove ceny

1. Pridrahá cigaretka

Americký párik si chcel užiť romantický výhľad, a tak sa vlámal do domu, v ktorom bola veľká benzínová nádrž. Vyliezli na ňu a zapálili si cigaretu – BUM! Výbuch nádrže ich oboch zabil…

Mideast Lebanon Explosion
Flames raise from burned cars, at the scene where two explosions have struck near the Iranian Embassy killing many, in Beirut, Lebanon, Tuesday Nov. 19, 2013. The blasts in south Beirut's neighborhood of Janah also caused extensive damage on the nearby buildings and the Iranian mission. The area is a stronghold of the militant Hezbollah group, which is a main ally of Syrian President Bashar Assad in the civil war next door. It's not clear if the blasts are related to Syria's civil war. (AP Photo/Hussein Malla)

2. Hra na bezdomovca

Istý mladý britský novinár sa chcel dostať inkognito do komunity bezdomovcov a chcel nakrútiť reportáž o ich živote. Jeho reportovanie malo trvať týždeň, no keďže sa novinár dostatočne nepripravil na chladné noci a spal len v tenkom spacáku, na tretí deň v noci zamrzol v opustenom dome.

Cold Snap
A homeless woman tries to ward off the cold near the Fresno Rescue Mission on Wednesday, Dec. 4, 2013, in Fresno, Calif. In California's Central Valley, temperatures dropped into the upper 20s overnight into Wednesday. A jet stream is much farther south than normal, promising to bring nearly a week of temperatures that could dip to 20-below or worse in the northern midsection of the country. (AP Photo/The Fresno Bee, John Walker)

3. Nezvyčajný spôsob stopovania
30-ročný Poliak a 25-ročná Poľka sa ešte s ďalším priateľom vracali domov z koncertu v Nemecku. Rozhodli sa, že budú stopovať, no veľmi sa im to nedarilo. Keďže mali vypité, napadlo im, že si ľahnú na cestu a budú čakať, kým im niekto zastaví. To bolo prekvapenie, keď ako prvý išiel autobus! Vodič si dve ležiace osoby nevšimol, a tak ukončil ich stopovanie…

POLÍCIA: Dopravná nehoda
Tragická nehoda autobusu s osobným autom znaèky BMW, ktorá sa stala v pondelok hodinu pred polnocou na ceste I/11 v katastri obce Radoľa, v okrese Kysucké Nové Mesto. 20-roèný vodiè jazdiaci na BMW pri odboèovaní nedal prednos oproti idúcemu autobusu Irisbus Crossway a zrazil sa s ním. Autobus po náraze tlaèil auto smerom k pravej krajnici do trávnatého svahu, až narazilo do zvislej dopravnej znaèky. Vodiè auta, jeho 24-roèná spolujazdkyòa aj 50-roèný spolujazdec utrpeli ažké zranenia, ktorým na mieste podľahli. Bratislava, 16. júl 2013. Foto: SITA/KR PZ Žilina

4. Vraždiaci bobor

Skupinka kamošov z Bieloruska sa vybrala na výlet k jazeru. Ich 60-ročný parťák sa chcel odfotiť s bobrom, ktorý sa pri nich objavil. Bobor bol asi sociopat, pretože chlapíka uhryzol do nohy tak nešťastne, že na mieste vykrvácal!

BEAVER TEETH
Bailey the beaver rests in an outdoor enclosure at the Washington State University Veterinary Hospital, Tuesday, June 20, 2006, in Pullman, Wash. The beaver was struck by a car near Lewiston last April, losing her four rust-colored front teeth. But under care at the veterinary hospital, Bailey has grown her teeth back and is preparing to return to the wild. (AP Photo/Roger Ames)

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom