Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Dievčatko sa pred operáciou srdca od nervozity rozplakalo. Čo spravil doktor, ktorý ju mal operovať?

Horizon33_2015-9-24_9-38-26
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.viralnova.com
reklama:
reklama:

Toto malinké dievčatko sa narodilo so srdcovou vadou, ktoré si vyžadovalo operáciu. Mala ju podstúpiť v Zhejiang University Hospital, no keď sa operácia blížila, bola veľmi nervózna a rozplakala sa. Po vstupe do operačnej sály by to zrejme vydržal len málokto…

Shi Zhuo, zástupca riaditeľa kardiochirurgie je nielen muž, ktorý jej zachránil život a vykonal veľmi náročnú operáciu, no taktiež to bol on, kto ju pred ňou upokojil, aby prestala plakať. Ako sa mu teda podarilo ju upokojiť? Ukazoval jej vtipné obrázky vo svojom mobile a jej plač pomaly ale isto ustával.

desktop-1443019043
www.viralnova.comFoto: www.viralnova.com

Operácia nakoniec prebehla úspešne a malá Xin Er sa zotavuje v nemocnici. Dúfa, že bude prepustená čo najskôr. Pre doktorov nie sú vystrašené deti ani dospelí žiadnou novinkou. Chápu úzkosť, ktorá prichádza s prichádzajúcou operáciou. Keď tieto dojímavé fotografie uvidel otec malej, no veľmi statočnej Xin Er, bol ohromený lekárovou láskavosťou.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 24. septembra 2015Zdroj www.viralnova.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: