Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Rodina čelí obrovskej kritike. Svojmu psíkovi totiž vybavili plastickú operáciu, aby vyzeral ako pes z filmu „Maska“

Dog.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
giphy.com www.youtube.com
reklama:
reklama:

To, že ľudia si v dnešnej dobe dávajú robiť plastické operácie, je bežné. Ale aby to absolvovali aj psy a úplne bezdôvodne? Tak to je už príliš, nemyslíte? 

Táto rodina bola kritizovaná po tom, čo dali urobiť svojmu psovi plastickú operáciu, pretože sa im nepáčil jeho tvar uší. Chceli, aby ich Jack Russell vyzeral ako pes z filmu „Maska“.

Ad_235332690
www.youtube.com

37-ročná Marina Esmat z Ruska kúpila šteňa pre svojho syna, ale všimli si, že jeho uši rástli nahor. Rodina používala aj nejaké lepidlo, aby ich udržali dole, ale keď to nepomohlo, rozhodli sa pre plastickú chirurgiu. Pani Esmat povedala: „Zistili sme, že mal niečo s ušami. Rozhodli sme sa, že tento problém odstránime a začali sme hľadať chirurga.“

www.youtube.com

„Lekári sa nás snažil presvedčiť, aby sme to nerobili, ale rozhodli sme sa, že tak bude vyzerať estetickejšie. Tiež by sme s ním chceli ísť na výstavy.“ Veterinári sa snažili odhovoriť rodinu od tejto operácie, ale bola neústupná. Chirurg Andrej Mezin povedal, že bol proti operácii, vraj je to zbytočné.

www.youtube.com

„Majiteľ psa dôrazne naliehal, pretože chceli psa na rôzne šou a výstavy. Na psích súťažiach existujú určité kritériá pre tento druh plemena. Tento pes kvôli jeho ušiam nedokázal nikdy nič vyhrať.“ Ale po tom, čo bol príbeh zverejnený na internete, ľudia začali zúriť a ich čin označili za „krutý“. Jeden napísal: „Mučitelia, to je šikanovanie psa“. Ďalší sa vyjadril: „Je to tak kruté!“

Čo si o tom myslíte?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 17. februára 2017Zdroj metro.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: