Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Divné veci z internetu 2: Čo ďalšie si objednala Patra Bene?

7
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Kvôli veľkej popularite tejto série, v ktorej Paťka testuje rôzne produkty z Wishu, natočila aj ďalší diel. Čo za podivnosti si objednala tentokrát?

„Kúpacie čiapky“ na uši

Najneužitočnejší vynález toho storočia? Podľa Paťky bola táto vec vyrobená presne do jej videa a inak je úplne zbytočná . No napadlo ju, že sa mini čiapočky aspoň dajú použiť ako kúpacie čiapky pre bábiky.

www.youtube.com

Spevňovač lícnych svalov

Trošku škrtí, ale to je určite znamením, že tento vynález funguje. Taktiež ho môžeš nasadiť niekomu, koho chceš umlčať, keďže sa s ním veľmi ťažko dá rozprávať.

www.youtube.com

Ochrana na oči pred maskarou

Dostane sa ti maskara vždy na tvár, keď si s ňou maľuješ mihalnice? Táto vychytávka ti s týmto problémom pravdepodobne nepomôže. Paťke nielenže tvar tohto výrobku nesedel, ale ani dobre nefungoval – extrémne sa jej z jeho používania lepili mihalnice.

www.youtube.com

Umelá ryža

Paťka bola z tejto umelej ryže veľmi sklamaná, pretože po kontakte s vodou mala „zosliznatieť“. Výrobok je buď klamlivý alebo Paťka nepochopila, čo má s touto ryžou vôbec robiť.

www.youtube.com

Cvičebná pomôcka na ústa

Trénovanie lícnych svalov je v dnešnej dobe asi populárne, keďže Paťka našla ďalší produkt, ktorý na to slúži. Túto pomôcku si treba dať do úst a potom otvárať a spájať pery.

www.youtube.com

Špeciálna maska na tvár

Táto maska na tvár vyzerá na prvý pohľad obyčajne, no keď si ju nanesieš na tvár, tak sa z nej po chvíľke stane pena. Paťka sa najprv bála vyskúšať túto masku z neznámych ingrediencií z Ázie, no čo by nespravila pre video.

www.youtube.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 9. apríla 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: