Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Dobrý človek ešte žije! Adam stretol na stanici bezdomovca a takto pekne ho prekvapil!

Tit2.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.facebook.com
reklama:
reklama:
Vždy nás poteší, keď vidíme, že dobro medzi nami ešte nevymrelo. Adam, ktorý stretol na bratislavskej autobusovej stanici bezdomovca, sa rozhodol, že mu spríjemní deň. O svoj dobrý skutok sa podelil na Facebooku a okamžite sa stretol s obrovskou vlnou nadšenia.
Ako píše Adam na Facebooku, tohto staršieho pána o paličke videl, ako sa hrabe v odpadkových košoch na autobusovej stanici. Nedalo mi to, prišiel som za ním a spýtal som sa ho, či by nechcel niečo na jedenie. So zahanbeným pohľadom mi povedal že áno, ale že sám si to nemá za čo kúpiť,“ píše Adam k fotke, ktorá si za pár dní vyslúžila viac ako 40-tisíc lajkov.

Adam pánovi povedal, že mu prinesie niečo pod zub. A keď mu doniesol dve veľké bagety a čistú vodu, starý pán mu chvíľu od dojatia nedokázal povedať ani slovo. Potom Adamovi prezradil, že takéto niečo sa mu ešte nestalo. „Chvíľu som s ním ešte zostal sedieť a počúval ho, pretože je vraj sám a nemá sa s kým ani porozprávať.“

Horizon33_2015 10 26_14 3 24.png
www.facebook.comFoto: www.facebook.com

Ak si myslíš, že Adam zdieľal fotku len preto, aby sa pochválil dobrým skutkom, si na omyle. Jeho cieľom bolo hlavne motivovať aj ostatných ľudí k dobrým skutkom. „Nedávam to sem preto, že by som chcel počuť, aké je to super alebo preto, aby ma mal niekto kvôli tomu za nejakého super človeka. Dávam to sem preto, aby som povedal, aké šťastie sa dá druhému spôsobiť takou maličkosťou za pár eur, ktoré vám určite chýbať nebudú. Ale pre takýchto ľudí to znamená veľmi veľa. Nespravil som to prvý ani poslednýkrát, ale rozhodol som sa to sem pridať – že možno niekoho inšpirujem trochu. Naozaj platí, že dávať je v živote viac ako dostávať.“

Tak čo, budeš k svojmu okoliu všímavejší aj ty?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 26. októbra 2015Zdroj Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: