Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Dojímavý príbeh. Nevesta kráčala k oltáru s mužom, ktorý dostal srdce jej zosnulého otca.

Nevesta.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Človek nikdy nevie, čo ho v živote čaká. Pozrite sa, aký dojímavý príbeh zažila táto nevesta.

Michael, otec krásnej Jeni, bol zastrelený v roku 2006. Jeni a jej matka sa rozhodli darovať jeho orgány. Arthur Thomas bol príjemca Michaelovho srdca. Thomas hovorí, že bol na prahu smrti a keby nebolo srdca jej otca, o niekoľko dní neskôr by zomrel.

Po rokoch Jeni napísala list Thomasovi s otázkou, či by s ňou prešiel uličkou k oltáru. „Čo môže byť väčšia pocta, než sprevádzať dcéru muža, ktorý mi dal svoje srdce. Neviem si predstaviť väčšiu česť,“ povedal Thomas.

Kráčali spolu k oltáru a bolo to neskutočne dojímavé.

Nevesta1.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Jeni cítila tep jej otca, keď položila ruku na Thomasovu hruď. Povedala, že cítila, ako by tam jej otec bol duchovne i fyzicky. „Bol to najlepší deň,“ zmienila sa Jeni. „Bola som tak rada, že môj otec mohol byť tu dnes s nami v duchu a tiež aj kus jeho fyzickej bytosti. Bolo to naozaj, naozaj zvláštne pre nás.“ 

Jeni cítila tep otcovho srdca a bol to pre ňu neopísateľný pocit.

Nevesta2.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Paul Maenner, Jenin ženích, povedal: „Bol som plný emócií, keď som konečne uvidel, ako kráča. Najkrajšia žena na svete, ktorú som kedy videl.“ Tento krásny príbeh obletel celý svet. Treba uznať, že je naozaj veľmi dojímavý.

Krásny príbeh, ktorý obletel svet!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 9. augusta 2016Zdroj www.fox10phoenix.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: