Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Drsná kampaň českej univerzity! J*b*ť mainstream!

Horizon33_2015-9-18_11-10-18
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Odvážnu reklamnú kampaň majú na konte naši západní susedia. Súkromná Vysoká škola podnikania v Brne sa rozhodla prilákať študentov takýmto zaujímavým spôsobom. Heslom ich kampane je J*b*ť mainstream!

Brnenská súkromná vysoká škola sa rozhodla v boji o študentov použiť silné zbrane. Študentov sa snaží získať pomocou internetových meme obrázkov.

Horizon33_2015-9-18_11-10-1
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Reklama sa s tým vôbec nemazná a drsným sloganom dáva najavo, že sa vôbec nehanbí za to, že cieli na outsiderov.

Horizon33_2015-9-18_11-9-36
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

„Všeobecne platí predstava, že po strednej škole každý pokračuje na vysokú školu. Je to taký mainstream. Ak sa človek tomuto smeru vymyká, napríklad sa nedostane na vysokú školu, nepodarí sa mu zložiť na prvýkrát maturitnú skúšku atď., začne pociťovať neistotu a tlak okolia. Vidí ostatných, ktorá si idú svojou úspešne nalinkovanou budúcnosťou a začne pochybovať o svojich schopnostiach. Kampaňou chceme outsiderov podporiť a odkázať im, nech sa vykašľú na mainstream a nájdu si svoji vlasnú cestu k úspechu. V tom im má pomôcť práve Vysoká škola v Brne,“ uviedla v tlačovej správe autor kampane UNIFER.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 18. septembra 2015Zdroj www.m-journal.cz Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: