Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Dvojnásobná mama opísala prirodzený pôrod tak, ako ešte nikto. Ak vás to ešte len čaká, ani to nečítajte…

Horizon33_2016 11 23_14 2 57.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Zoe George, ktorá píše blog s názvom The Subtle Mummy, sa s čitateľmi delí o rôzne mamičkovské témy. Nečakajte však žiadne rady typu, kedy začať učiť dieťa na nočník alebo koľkokrát denne dojčiť. Austrálska bloggerka berie „mamičkovanie“ tak trochu inak a rozhodne si nedáva servítok pred ústa.

Vo svojom blogu varuje mamy, aby neotvárali tému toho, či deti očkovať alebo nie, alebo o tom, či je dojčenie najlepší spôsob výživy dieťaťa, alebo či je lepší prirodzený pôrod alebo sekcia. Jej blog je totiž celkom iný.

Najväčší rozruch na blogu i vo vodách internetu narobila táto mamička svojím opisom pôrodu. Napísala totiž, že jej prvé dieťa jej kompletne zničilo vagínu. Týmto sa to však len začína.

Mam dvoch detí – dvojročného chlapca menom Ari a osemmesačného dievčatka menom Ambrosia – dodáva. „Áno, moja vagína je pokazená a potrebuje mechanika v kombinácii s gynekológom, aby ju dal dokopy.“

Na blogu sa podelila aj o svoj zážitok z prvého pôrodu. Jej telu sa totiž podaril poriadny trapas. „Pred pôrodom vám nikto nepovie, že okrem otvoru, ktorým výjde von dieťa, sú tu ešte ďalšie dva otvory, ktorými tiež môžu výjsť rôzne veci,“ píše.

„V nemocnici pri mne sedeli viacerí členovia rodiny, všetci sa spolu veselo rozprávali. Bola som smädná, tak som sa chcela napiť. Pomaly som si dvihla k ústam pohár s vodou a vtedy sa to stalo. Ozval sa ten zvuk, ktorý sa v spoločnosti ozvať nemá. A trvalo to poriadne dlho, kým to prestalo. Netušila som, čo sa deje, ale vedela som, že sa to deje mne.“

Dodala však, že deti sú tá najkrajšia vec na svete a pri pohľade na ne hneď zabudnete na to, čím všetkým ste si prešli…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 23. novembra 2016Zdroj www.dailymail.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: