Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Explo chce niekomu darovať svoj YouTube kanál. Dôvod ťa prekvapí!

Horizon33_2017 11 10_11 40 31.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Ak ťa nadpis šokoval rovnako ako názov nového Explovho videa, nie si jediný. Takmer každý fanúšik si najskôr pomyslel, že to musí byť určite dobrý vtip. A veľmi vydarený. Tentokrát si však Explo srandu nerobí a myslí to naozaj vážne. Čo sa stalo, že chce niekomu ponúknuť svoj Youtube kanál? 

Tak tomu sa hovorí odvaha. Explo si nechal prefarbiť vlasy na ružovo!

Neplaš sa a neplač do vankúša, Explo s natáčaním videí nekončí. Chce darovať spoločne s Matúšom niekomu, kto si to naozaj zaslúži ich spoločný kanál s názvom „Denné pogy.“ Prečo sa tak rozhodli?

„Je to obrovská príležitosť,“  verí Explo spoločne s Matúšom. Taktiež dúfajú, že sa im podarí nájsť niekoho, kto bude mať veľký talent a chuť pokračovať v tom, čo sami začali. Majú však niekoľko podmienok a požiadaviek. Tak teda, ako by mal vyzerať ich nástupca?

Explo s Matúšom si uvedomujú, že začínať v dnešnej dobe s natáčaním videí pri tak veľkej konkurencii je dosť náročné. Rozhodli sa preto niekomu túto náročnú cestu aspoň trochu uľahčiť. Hľadá sa niekto, kto bude pokračovať v tradícií natáčania denných pogov, kto vie zaujímavo zostrihať videá a dať do nich kus seba.

„Rovno naskočíš na vlak, ktorý má 125.tisíc cestujúcich“ 

Horizon33_2017 11 10_11 41 21.jpg
www.youtube.com

Aké sú podmienky, ktoré bude musieť nový Youtuber spĺňať?

  • nezmení názov kanálu
  • nevymaže ani jedno z existujúcich videí
  • Explo s Matúšom budú mať rok prístup ku kanálu

Ak sa chceš zapojiť a dostať kanál Denné Pogy, natoč vlog, v ktorom sa predstavíš divákom, zaujmi originálnym obsahom a možno sa ti podarí zaujať Matúša s Explom natoľko, že ti ich spoločný kanál darujú. Vyskúšaj, nič nestratíš, môžeš iba získať.

Horizon33_2017 11 10_11 45 58.jpg
www.youtube.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 10. novembra 2017Zdroj www.youtube.com NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: