Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Na Facebooku sa dopustila malej chybičky a o pár dní prišla o všetko!

Horizon33_2016 7 14_10 34 44.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: youtu.be
reklama:
reklama:

Mnohí z nás si stále neuvedomujú riziká, ktoré so sebou prinášajú sociálne siete. Každý deň milióny ľudí zverejňujú svoje osobné informácie a spoliehajú sa na to, že údaje, ktoré sú tam zverejnené, sú aj pravdivé. Musíme si však uvedomiť, že nie všetko, čo je online, je skutočne pravdivé. Táto rodina na svoju dôverčivosť trpko doplatila.

Britka Becky Szenk sa naučila, že veriť ľuďom na Facebooku sa nie vždy vypláca, veľmi tvrdým spôsobom. Ona a jej manžel hľadali na Facebooku „sťahovákov“. A tak si vybrali spoločnosť, ktorá mala skvelé referencie. O nejaký čas to však trpko oľutovali.

Horizon33_2016 7 14_10 34 2.jpg
youtu.beFoto: youtu.be

Nasledovala totiž hotová nočná mora. V dohodnutý deň prišli do ich bytu dvaja muži, ktorí pôsobili ako profíci. Za trištvrte hodinu všetko naložili do auta a odišli.

Horizon33_2016 7 14_10 33 45.jpg
youtu.beFoto: youtu.be

„Vtrhli k nám ako tornádo a všetko behom chvíľky zbalili. Mysleli sme si, že sú to vážne profíci,“ povedala Becky.

Problém však nastal, keď rodina prišla do svojho nového bytu s tým, že si ide veci vybaliť. Po ich príchode do bytu tam totiž nič nebolo a po sťahovákoch ani chýru ani slychu…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 14. júla 2016Zdroj boredomtherapy.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: