Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ferencová pod paľbou kritiky. Je Koleso šťastia tou správnou voľbou?

Koleso.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Televízia Markíza uviedla späť na naše obrazovky staré známe Koleso šťastia. Sú ale moderátori tá správna voľba?

Ako ste si už mohli všimnúť, televízia Markíza odvysielala už niekoľko častí známej relácie Koleso šťastia. Všetci ho isto dobre poznáte, pretože sa vysielalo dlhé roky. Potom ale jeho éra skončila a teraz sa kompetentní rozhodli, že je ten správny čas ho opäť vytiahnuť na povrch.

Moderátormi tejto šou sú sympatická mladá Alžbeta Ferencová a známy Lukáš Adamec. Pri tejto moderátorskej dvojici však niektorí diváci prejavujú značné pohoršenie.

Pozeráte aj vy Koleso šťastia?

Koleso1.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Niektorí diváci sa vyjadrujú na sociálnej sieti, že práve mladá sympatická moderátorka sa im v tejto relácii vôbec nepáči. Nie pre jej výzor, ale pre jej vystupovanie. Ževraj sa tam „hýbe“ a poskakuje, najnovšie dokonca začala aj tancovať a to sa im nepáči. Prejavili veľké pohoršenie a vraj práve kvôli nej nebudú Koleso šťastia vôbec pozerať.

Aj Lukáš Adamec si rád zatancuje spolu s Betkou.

Koleso2.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

„Je to hlboko trápne, už minule som to prepol pretože sa nedá na ňu pozerať“, komentoval na internete jeden z pohoršených divákov. No nie všetci sú tohto názoru. „Nechápem, čo proti tomu máte, veď úplne dobre tancovala, asi závidíte, obidvaja sú super“, taká bola reakcia spokojnej fanúšičky tejto šou. Dá sa povedať, že diváci sa rozdelili na dva tábory. Jedni ich milujú, druhí nenávidia. Nuž, nedá sa vyhovieť každému.

V šou sa moderátori niekedy dobre odviažu!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 18. augusta 2016Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: