Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tieto filmy Davida Schwimmera musíte jednoducho vidieť. Ktorý je váš najobľúbenejší?

Sni mka obrazovky 2018 05 23 oa12.20.29.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Herec David Schwimmer je všetkým známy ako Ross z kultového seriálu Priatelia. Vedeli ste však, že to herec skúšal aj na filmovom plátne. Vybrali sme 5 jeho filmov, ktoré sa oplatí vidieť.

Smútočný hosť

V tejto komédii herec hrá mladíka, ktorý nevie, čo so svojím životom. Rád by sa stal architektom, no je málo priebojný. Jeho život sa zmení po tom ako mu zavolá istá žena, že jej syn zomrel a chce, aby mal na jeho pohrebe práve on smútočnú reč. Ako to dopadne?

Šesť dní, sedem nocí

V tomto filme si herec zahral aj po boku známeho herca Harrisona Forda. Ten si v tomto filme zahral hlavnú postavu, stroskotaného pilota, ktorý v jeden deň uviazne na opustenom ostrove s redaktorkou novín. Podarí sa im napriek rozdielnym povahám prežiť a zachrániť sa?

Povstanie

V tomto vojnovom filme herec stvárnil jednu z hlavných postáv. Dej filmu približuje dojímavý príbeh o udalostiach a ľuďoch, ktorí sa zúčastnili najväčšieho boja židovského ozbrojeného odporu voči nacistickému teroru počas druhej svetovej vojny.

Hotel

Tento film vyvolal veľké množstvo diskusií. Získal si veľa divákov, no aj veľa odporcov. Do ktorej skupiny divákov tohto britsko-talianskeho filmu patríte vy?

Zneužitá

Tento film je spájaný tiež s menom David Schwimmer, ale tentokrát sa herec predstavil v úlohe režiséra. Vedeli ste to o ňom? Dej filmu približuje príbeh štrnásťročnej Annie, ktorá sa prostredníctvom chatu a webovej kamery prvýkrát zamilovala. Nemohla tušiť, že sa stala predmetom záujmu anonymného pedofila, ktorý ju hneď pri prvom stretnutí znásilnil. S desivou traumou mladého dievčaťa sa ťažko vyrovnáva celá rodina.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 27. mája 2018Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: