Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Fitness trénerka ukazuje, aká je pravda o fotkách na Instagrame. Čo na to poviete?

Horizon33_2017 1 19_9 42 43.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

„Povedala som to predtým a poviem to znova – ak máte nedostatok sebavedomia ohľadom svojho tela, prezerať si fotky na Instagrame je to najhoršie, čo môžete svojmu sebavedomiu urobiť,“ to sú slová fitness trénerky, ktorá ukázala, aký obrovský rozdiel môže byť medzi fotkami na Instagrame len vďaka správnemu uhlu a svetlu a stiahnutiu brucha.

Fitneska to povedala tak, ako to je. Každý pohľad na fotku niekoho úžasne vyzerajúcu večeru, snubné prstene či úžasné telo modelky, ktorú ste nikdy predtým nevideli, v nás vyvoláva závisť. Potom sme nešťastní a cítime sa nesebavedomo. V tej chvíli nám však nenapadne, že aj naše telo môže vyzerať tak, ako to, ktoré obdivujeme a zároveň nenávidíme na fotkách z Instagramu. Niekedy stačí, ak stiahneme brucho a vystrieme sa.

Anna Victoria, tak sa volá táto fitness trénerka, zverejnila na svojom Instagrame dve fotky – na jednej z nich má krásne ploché brušku s vyrysovanými svalmi a na tej druhej má „pneumatiky“.

K fotke napísala, že tam, kde je bruško dokonalé je 1% a tá druhá, je 99% toho, ako vyzerá zvyčajne. Dodala, že obe fotky má rada a napísala, že dobrý alebo zlý uhol nie sú veci, ktoré by zmenili hodnotu človeka.

28-ročná Anna priznáva, že aj ona už starne a napriek tomu, že pravidelne cvičí, aj na jej tele sa objavuje celulitída a tiež má strie. No aj tieto „nedostatky“ má na svojom tele rada a považuje ich za znak toho, že žije plnohodnotný život.

Buďte šťastní takí, akí ste. Dôležité je to, ako sa vo svojom tele cítite, nie ako vyzeráte.

View this post on Instagram

Just a lounging selfie ? no makeup or hair done, not posing (and no sticking out either). I'm not sharing this because I think I look bad, or because tummy rolls are bad, or because cellulite, messy hair or no makeup is bad. None of those things are bad or imperfect. They are NORMAL. – I'm sharing this because I just received an email from a 16 year old girl that said I am the only person she follows that actually made her feel good about herself. That even though she's not particularly unhappy with her body, that seeing endless perfect photos started to make herself compare, poke and prod at her own body. The impact social media has on young girls and their self-esteem is an issue I feel very strongly about and if me posting one casual, non-posing, non-done up photo can help a young girl (or man, or anyone of any age!) feel better about themselves, then I'm happy to put myself out there. – Some will look at this and say "what's the big deal?" If it doesn't resonate with you, that's ok. I just ask that you think of those who it does help before firing off with negativity because you don't "get" it. So when we live in a society that profits from your insecurities, be a rebel and LOVE yourself. Love your body at every angle and don't ever be ashamed of being human, of struggling, or hey, even of loving the crap out of yourself!! ? We need more girls who are wildly confident and loving every bit of themselves and shouting it from the rooftops. Show young girls it's not only okay but necessary to be confident, strong young women, "flaws" and all. #fbggirls #realstagram www.annavictoria.com/guides

A post shared by Anna Victoria (@annavictoria) on

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 19. januára 2017Zdroj metro.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: