Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Fitness trénerka ukazuje, aká je pravda o fotkách na Instagrame. Čo na to poviete?

Horizon33_2017 1 19_9 42 43.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

„Povedala som to predtým a poviem to znova – ak máte nedostatok sebavedomia ohľadom svojho tela, prezerať si fotky na Instagrame je to najhoršie, čo môžete svojmu sebavedomiu urobiť,“ to sú slová fitness trénerky, ktorá ukázala, aký obrovský rozdiel môže byť medzi fotkami na Instagrame len vďaka správnemu uhlu a svetlu a stiahnutiu brucha.

Fitneska to povedala tak, ako to je. Každý pohľad na fotku niekoho úžasne vyzerajúcu večeru, snubné prstene či úžasné telo modelky, ktorú ste nikdy predtým nevideli, v nás vyvoláva závisť. Potom sme nešťastní a cítime sa nesebavedomo. V tej chvíli nám však nenapadne, že aj naše telo môže vyzerať tak, ako to, ktoré obdivujeme a zároveň nenávidíme na fotkách z Instagramu. Niekedy stačí, ak stiahneme brucho a vystrieme sa.

Anna Victoria, tak sa volá táto fitness trénerka, zverejnila na svojom Instagrame dve fotky – na jednej z nich má krásne ploché brušku s vyrysovanými svalmi a na tej druhej má „pneumatiky“.

K fotke napísala, že tam, kde je bruško dokonalé je 1% a tá druhá, je 99% toho, ako vyzerá zvyčajne. Dodala, že obe fotky má rada a napísala, že dobrý alebo zlý uhol nie sú veci, ktoré by zmenili hodnotu človeka.

28-ročná Anna priznáva, že aj ona už starne a napriek tomu, že pravidelne cvičí, aj na jej tele sa objavuje celulitída a tiež má strie. No aj tieto „nedostatky“ má na svojom tele rada a považuje ich za znak toho, že žije plnohodnotný život.

Buďte šťastní takí, akí ste. Dôležité je to, ako sa vo svojom tele cítite, nie ako vyzeráte.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 19. januára 2017Zdroj metro.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: