Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

FOTO: Peter Sagan sa oženil, na svadbu prišiel na trabante

SAGAN: Sobᚠv Dolnom Kubíne
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
SITA
reklama:
reklama:

Cirkevný obrad sa mal začať na pravé poludnie, ale hlavní aktéri sa o čosi oneskorili

Cyklistický majster sveta Peter Sagan sa oženil. Dvadsaťpäťročný Sagan a jeho o dva roky staršia snúbenica Katarína Smolková si povedali spoločné áno v stredu krátko pred trinástou hodinou v rímsko-katolíckom kostole v Dolnom Kubíne.

SAGAN: Sobᚠv Dolnom Kubíne
SITA

Cirkevný obrad sa mal začať na pravé poludnie, ale hlavní aktéri sa o čosi oneskorili. Ženích sa na miesto obradu dostavil na zelenom trabante a nevyhol sa tradičnému oravskému zvyku prepíliť si cestu k neveste. Na pomoc pri pílení kmeňa stromu si podľa serveru pluska.sk vzal aj motorovú pílu. Cestu do kostola si budúci novomanželia museli prekliesniť aj s pomocou bezpečnostnej služby. Zo známejších ľudí z cyklistického prostredia nechýbal na svadbe Saganov manažér Giovanni Lombardi, či jeho kolega z tímu Tinkoff Michael Kolář a tiež dlhoročný masér, mechanik a najmä dobrý kamarát Maroš Hlad. Okrem stoviek ľudí v kostole aj pred ním robilo svadobčanom spoločnosť aj sychravé počasie. Svadobná hostina s približne stovkou hostí by mala vypuknúť o niekoľko hodín neskôr v hoteli Kempinski v Štrbskom Plese. Ten je v tento deň rezervovaný len pre tento účel.

SAGAN: Sobᚠv Dolnom Kubíne
SITA

Zatiaľ čo cyklistický velikán Sagan je Žilinčan, jeho čerstvá manželka pochádza práve z Dolného Kubína, kde sa konala svadba. Je vyštudovaná manažérka, ovláda viaceré cudzie jazyky a v roku 2007 bola finalistkou Miss Universe. Momentálne je aj Saganovou osobnou manažérkou – stará sa o jeho reklamné aktivity a sprevádza ho aj na niektorých pretekoch či sústredeniach.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 11. novembra 2015Zdroj SITA, © SITA 2015
K téme
reklama:
reklama:
reklama: