Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Fotograf zachytáva presné momenty psov, kedy sa snažia chytiť do úst maškrtu.

psi
18
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.facebook.com
reklama:
reklama:

Pozrite sa, aké momentky zachytáva tento fotograf. Naozaj šikovná práca!

Ak ste niekedy hodili maškrtu vášmu psovi, viete, že sa snažia ju zachytiť veľmi vážne. Niektoré z nich sú vlastne celkom talentované a chytia jedlo hneď vo vzduchu, no a iné zasa nie. V každom prípade sú ich reakcie mimoriadne roztomilé a veselé.

Nemecký fotograf Christian Vieler vytvoril jedinečnú sériu fotografií dokumentujúcich všetky možné situácie psov, ktoré sa pokúšajú chytiť svoju obľúbenú maškrtu.

https://www.facebook.com/fotosfreischnauze/?&utm_source=LTcom
www.facebook.com

Psy majú jedinečnú, takmer magickú schopnosť, že nás dokážu rozosmiať v akejkoľvek situácii, čo je pravdepodobne jedným z dôvodov, prečo ich máme tak radi. Na týchto fotografiách sa pobavíte tiež, samozrejme v dobrom slova zmysle. Niektoré psy boli nadšené, iné mali rešpekt pred fotením a chytaním maškrty, no každý mal svoj štýl.

https://www.facebook.com/fotosfreischnauze/?&utm_source=LTcom
www.facebook.com

Bez ohľadu na ich stratégiu, úspech, či neúspech, na záberoch môžete vidieť vzrušenie psov z padajúcej maškrty. A súdiac z ich výrazov, mali z toho zrejme rovnakú zábavu ako autor týchto fotografií. A čo váš domáci miláčik? Tiež zvykne robiť rôzne grimasy a pózy, keď túži po nejakej pochúťke?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 3. októbra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: