George Clooney a jeho 5 úžasných filmov, ktoré sa budú páčiť aj vám

Zdieľať
Befunky collage 3 2.jpg

George Clooney patrí k tým najznámejším hollywoodskym hercom. Na konte má už desiatky filmov a dnes o ňom veľa ľudí hovorí už ako o hereckej legende. Vybrali sme 5 jeho filmov, kde ukázal jeho herecký talent a aj to, že mu nerobí problém hrať v komédii či nejakom historickom filme. Videli ste už tieto jeho filmy?

Dannyho jedenástka (2001)

V tomto filme si zahral herec lupiča Dannyho, ktorý sa chystá spolu so svojimi jedenástimi kolegami prepadnúť tri kasína a ukradnúť z nich všetky peniaze. V tomto filme si zahralo hneď viacero známych hereckých hviezd ako Brad Pitt či Julia Roberts.

Img_2939.jpg

Michael Clayton (2007)

V tejto krimi dráme herec hrá právneho zástupcu jednej z najväčších právnických firiem v New Yorku. Napriek tomu, že v súkromnom živote sa mu až tak nedarí, v pracovnom to všetko dobieha. Zápletka filmu nastane, keď sa dostane k prípadu a bude stáť proti niekoľko miliónovej žalobe.

Img_2940.jpg

Lietam v tom (2009)

V tejto komédii hrá herec profesionálneho vyhadzovača a jeho život sa odohráva v lietadle a hotelových izbách. Znižuje stavy vo firmách po Amerike, na rad príde vtedy, keď na to šéfovia firiem jednoducho nemajú. Tento jeho dokonalý život padá, keď sa objaví nová kolegyňa, ktorá prinesie návrh online vyhadzovania.

Img_2941.jpg

Pamiatkári (2014)

Tento film sa odohráva v období, keď už bolo jasné, že Hitlerovo Nemecko bude porazené. Okrem pútavého deja filmu je zaujímavosťou aj to, že Clooney zastával okrem hlavnej postavy aj úlohu režiséra, producenta a scenáristu.

Img_2942.jpg

Tomorrowland (2015)

Ide o sci-fi film, v ktorom hrá herec génia a spolu s mladou dospievajúcou dievčinou sa rozhodnú vydať na nebezpečnú misiu a preskúmať miesto, stratené v čase a priestore, pod názvom „Zem zajtrajška“. Ako dopadne táto ich výprava?

Img_2944.jpg

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom