Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Gogo a Lucypug po rozchode poriadne nakopli svoju kariéru. Sleduješ ich?

Befunky collage 47.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Instagram
reklama:
reklama:

Youtuberi sa s rozchodom vyrovnávajú veľmi dobre. Okrem toho, že ostali priateľmi, sa začali ešte viac venovať svojej tvorbe. Gogo rieši rôzne spolupráce a Lucka každý deň zlepšuje svoju tvorbu.

Dano sa krátko po rozchode vydal na dobrodružnú expedíciu, ktorá určite zmenila jeho pohľad na svet. Výpravu považuje za najsilnejší zážitok v jeho živote.

Gogo 1.jpg
Instagram
Gogo1.jpg
Instagram

Stihol natočiť aj reklamu na AXE, nahrať špeciálny špeciál v ktorom navštevoval detské domovy na Slovensku a robil radosť tým, ktorí nemajú v živote také šťastie ako ostatní.

Gogo3.jpg
Instagram

A Lucka? Ak ste doteraz sledovali jej tvorbu, určite nám dáte za pravdu, že sa posunula na vyšší level. Či už sú to beuty videá  alebo krátke sketche, v ktorých rozdáva mnoho pozitívnej energie. V najnovšom videu rozprávala o tom, ako sa dlhé roky skrývala za make-up, pretože sa nepovažovala za krásnu.

Lucypug1.jpg
www.youtube.com

A ako fungujú spolu?

Napriek tomu, že od ich rozchodu ešte neprešlo veľa času, stále sa navštevujú, spoločne venčia psíkov a Gogo bol Lucku aj vyšibať. Našťastie, nie všetky známe páriky sa rozchádzajú v zlom.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Jana BartošováDátum 22. apríla 2017Zdroj Instagram© Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: