Gogo sa podelil s fanúšikmi o cenu, ktorú získal za svoj kanál

Zdieľať
Horizon33_2016 9 14_14 10 20.jpg

Najznámejší slovenský YouTuber si získal milión odberateľov, za čo ho YouTube ocenil  prvým YEARBOOK-om na Slovensku. Svojim sledovateľom poďakoval Gogo prostredníctvom najnovšieho videa, kde im zároveň ukázal celú knihu a bavil ich vtipnými komentármi. 

Hneď v úvode sa Gogo rozhodol zabávať divákov vtipnými vstupmi zahraničných youtuberov či otrepanými scénkami, ktoré sa stali akýmsi zvykom viacerých tvorcov. Nasledovne vysvetlil hlavnú myšlienku svojho videa.

Získaný YEARBBOOK otvoril pred očami svojich sledovateľov. Spomedzi ostatných sietí vyzdvihol práve YouTube za to, že kanály, ktoré na ňom fungujú ocení po tom, čo získajú milión odberateľov.

Horizon33_2016 9 14_14 9 58.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=Jz6Ko53vNVs&feature=youtu.be Foto: www.youtube.com

Gogo je prvý slovenský YouTuber , ktorému sa podarilo dosiahnuť takéto ocenenie.  Názov videa znie ,,Gogove nahé fotky unikli!“ Ak ste si mysleli, že je to preto, aby dosiahol čo najviac zhliadnutí a rozšíril novú radostnú správu, mýlili ste sa.

Gogo reagoval na obvinenie a konflikty, ktoré sa momentálne dejú na youtuberskej scéne. Zo správy že jeho nahé fotky unikli si urobil posmech a dokonca sa prvý držiteľ YEARBOOKU rozhodol skúsiť napraviť vzťahy na youtuberskej scéne.  Zaumienil si, že odštartuje projekt s názvom YOUTUBE HOUSE 1.0, v rámci ktorého chce vo svojom štúdiu privítať rôznych YouTuberov, kde sa vzájomne spoznajú a budú spoločne tvoriť nové videá.

Horizon33_2016 9 14_14 10 28.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=Jz6Ko53vNVs&feature=youtu.be Foto: www.youtube.com

Ako sám hovorí: ,,Určil som si to ako povinnosť najodoberanejšieho YouTubera odovzdať YouTube niečo späť.“ Ďalej Gogo sľúbil fanúšikom, že bude zverejňovať svoje videá aj na anglickom kanály – v angličtine. Vysvetlil, že to neznamená že na slovenskom kanáli bude tvoriť menej a ani to, že by jeho slovenské videá boli v budúcnosti menej kvalitné.

https://www.youtube.com/watch?v=Jz6Ko53vNVs&feature=youtu.be

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom