Gogovi prišla zaujímavá ponuka od tajomného hackera - o tomto musel natočiť video!

Zdieľať

Gogo vo svojom najnovšom vlogu venoval všetku pozornosť záhadnému emailu, ktorý mu prišiel od „nebezpečného“ hackera.

Gogo dostáva rôzne emaily – ponuky na spoluprácu, nápady na série a videá, ale aj neskutočné blbosti, ktoré len tak niekto nevymyslí. Mail, ktorý rozoberal vo svojom videu, patril do poslednej kategórie.

Tento zaujímavý email mu prišiel od seriózneho hackera, ktorý chcel pomôcť Gogovi získať milióny zhliadnutí a palcov hore. Hacker chcel s Gogom natočiť video, v ktorom by odhalili rôzne „tajné veci.“ Tento hacker sa totil dostal všade a vie všetko.

https://www.youtube.com/watch?v=DHzXRc6eyQA

Hacker Peter napísal, že nehľadá popularitu. Tento fakt sa však Gogovi nezdal – prečo by s ním chcel potom natáčať videá? Gogovi z niektorých milých viet až prišlo ľúto, že toto video vôbec natáčal. Email však bral ako vtip, takže ani jeho video by nemalo nikomu ublížiť.

https://www.youtube.com/watch?v=DHzXRc6eyQA

V ďalšej časti emailu hacker napísal viac o svojom živote a jeho problémoch. Peter nezabudol spomenúť, že keby spolupracovali, tak by Gogo získal 10 miliónov odberateľov a diamantový Youtube playbutton ako nič. Hacker taktiež nezabudol spomenúť, ako si písal so Sorošom a Ficom a že pozná elitu z ĽSNS.

Hacker ako ďalšie priložil screenshot jeho online IQ testu. Gogo ho pochválil, že aspoň matematika mu musí s IQ 142, keď nevie gramatiku. Hacker dokonca poslal Gogovi aj fotky svojej rodiny:

https://www.youtube.com/watch?v=DHzXRc6eyQA

Nezabudni vypojiť všetky USB-čka z počítača a práčku z elektriny, ako radí Gogo! Len tak sa vyhneš útoku tohto hackera pri pozeraní Gogovho videa. Ak sa však nebojíš, tak celé video si môžeš pozrieť nižšie:

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom