Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Chceš stretnúť svojich obľúbených youtuberov osobne? Sleduj, kedy sa uskutoční ďalší G-Day

Zaznam na celu obrazovku 12. 5. 2018 190613.bmp_.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Najznámejší slovenský youtuber, Daniel Štrauch alias Gogo, rozbieha novú sériu eventov, zameraných na stretnutie youtuberov a užšej verejnosti v pokojnom duchu bez rôznych podpisovačiek a fotení s fanúšikmi.

Prvé podujatie tohto druhu sa už uskutočnilo 20. apríla v novootvorenom podniku Beabout v Bratislave. Gogo zorganizoval akciu pre približne 100 ľudí s doprovodným programom občerstvením, on-stage challengami a kvízmi. Podobnými stretnutiami chce viac spájať našu youtube komunitu a fanúšikov v nepravidelnom režime. Možno raz, dva alebo trikrát za rok.

Zaznam na celu obrazovku 12. 5. 2018 190709.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

V pripravenom aftermovie sa môžeme pozrieť na to, ako dopadol prvý G-Day, kde sa okrem iného upriamila pozornosť aj na novú youtube talkshow, ktorú Dano pripravuje. O tom, kedy sa uskutoční ďalšie podujatie nás bude Gogo informovať prostredníctvom svojich sociálnych sietí.

Zaznam na celu obrazovku 12. 5. 2018 190047.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SamuelDátum 13. mája 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: