Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Víkend na maximum. Gogo vs Edyn, part 2

Zaznam na celu obrazovku 11. 4. 2018 193721.bmp_ 1.jpg
7
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

V prvej časti súboja v Jasnej sme videli, ako obaja youtuberi plnili úlohy na svahu. Teraz sa však presunuli do Tatralandie, kde na nich čakali ďalšie možnosti, ako získať body.

Surfovať v zime? V známom slovenskom aquaparku úplne bežné. Práve jednou z najzaujímavejších atrakcií otvorili obaja túto časť. Aby aj nie, obom im priniesol po 10 bodov.

Zaznam na celu obrazovku 11. 4. 2018 190306.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Následne sa nevynechal ani drink, ktorý si teraz obaja dopriali priamo v bazéne. Za odmenu – 15 bodov. A obehať všetky tobogány určite nebolo tiež len z povinnosti splnenia úlohy. Plus ďalších 15 bodov.

Zaznam na celu obrazovku 11. 4. 2018 190331.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Pomaly sa dostávame k bodu, kedy Edyn chcel využiť zaváhanie svojho protivníka. Gogo totiž netušil, že v lagúne je aj poklad, po ktorého objavení je možné získať 20 bodov. No Edyn túto informáciu vedel a dúfal, že vďaka tomuto bodovému zisku získa vedenie. Gogo zase skúšal dohnať body na selfíčkach a za fotku s pirátom zinkasoval tiež nejaké body.

Zaznam na celu obrazovku 11. 4. 2018 193132.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Po absolvovaní prvého dňa sa dvojica v ten nasledujúci opäť presunula na hory. Čakal ich totiž hlavný cieľ a to Chopok. Popri ceste hore sa ešte obaja snažili pospĺňať pár menších úloh.

Zaznam na celu obrazovku 11. 4. 2018 192854.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Nakoniec sme sa úlohy, odfotiť sa na vrchole Chopku hore bez, nedočkali. Takže zrejme ostala nesplnená.

No ale pristúpime k vyhodnoteniu celého víkendu. Mierne sa zdalo, že navrch má Gogo. Aj keď ten čakal, že sa mu podarilo splniť viac menších úloh a Edynovi viac tých väčších. No nestalo sa tak. Gogo porazil Edyna o 190 bodov a vyhral celý event. Obe časti mali skvelú myšlienku a aj spracovanie, ktorému dopomohli aj skvelé zábery z dronu. Určite viac takýchto projektov!Zaznam na celu obrazovku 11. 4. 2018 193302.bmp_.jpg

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SamuelDátum 12. apríla 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: