Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Hviezdička jojkárskej reality show skončil v base. V chládku si posedí dlhé roky…

Leo Beránek skončil v base
7
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: Reprofoto idnes.cz
reklama:
reklama:
Jeho machrovanie a nezodpovedné správanie skončilo. Leo Beránek (29) sa preslávil ako účastník reality show na Jojke s názvom Hotel Paradise. Väčšinou po skončení takýchto relácií, zapadnú jej hviezdičky prachom. To sa však v prípade Beránka nestalo, on sa však nepreslávil žiadnou hudobnou kariérou, ani skvelými hereckými výkonmi, ale výtržníctvom a hulvátskym správaním. 
Ťažké ublíženie na zdraví, vyhrážanie sa so zbraňou a opakované výtržníctvo tak Beránka stálo slobodu. Verdikt síce nie je právoplatný a samotný hlavný aktér sa odvolal, avšak je málo pravdepodobné, že mu to bude niečo platné. Sudkyňa mu totiž dala jasne najavo, čo si o jeho správaní myslí. „Súd chce obžalovanému povedať, aby si uvedomil, že nežije vo virtuálnom svete akčných filmov a aby sa začal chovať aspoň trochu zodpovedne,“ povedala predsedkyňa senátu pražského mestského súdu Veronika Cukerová.
K prvému útoku pritom došlo ešte v máji minulého roka pred klubom Ateliér, kde Beránek popíjal s kamarátmi a následne prišlo k potýčke s neznámym mužom. Mal ho niekoľkokrát buchnúť do hlavy, skopať ho do tváre až muž skončil v bezvedomí. Celý incident však nahrali priemyselné kamery, Beránek sa bránil a hovoril, že jeho reakcia bola automatickou, ktorú sa mal naučiť pri thaiboxe. Sudkyňa mu povedala, že útok mal obrovskú razanciu a odpovedal jasnému zámeru knockautovať protivníka. Obrana neúspešného rapera bola aj zhodenie celého incidentu na obeť a tvrdil, že práve zbitý muž mal všetko vyprovokovať a zaútočiť nielen na iného hosťa podniku, ale aj dievča, ktorá sa do celej bitky vložila.
To však nebolo všetko a Beránek si zavaril aj 5 dní po tomto prúsere, kedy zrazil v parku na pražškej Lhotce muža v jeho veku, ktorý chodí pomocou bariel. Následne zmlátil obuškom aj mladého muža, ktorý ho bránil a ďalšiemu pohrozil zbraňou. Aj v tomto prípade mal účastník Hotela Paradise doslova rozprávkovú výhovorku, za všetko mohli dealeri drog, ktorí mali mať strach, že ich udá potom, ako mu krátko predtým predali nekvalitný pervitín. „Som verejne známa osoba a médiá sa v minulosti postarali o moju zlú reklamu, ako to vedia len oni,“ snažil sa svoju povesť výtržníka hodiť na novinárov Beránek. Už v minulosti pritom nemal problém len tak skopať náhodného okoloidúceho, ktorý skončil s ranou na hlave a pomliaždeninami. Teraz vyfasoval 6 rokov a či mu odvolací súd dá menší trest, alebo naopak mu nejaký ten rok pridá, uvidíme o pár mesiacov.
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 4. októbra 2019
reklama:
reklama:
reklama: