Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Hviezdy na Instagrame #181: Ako sa ide vylepšiť Lindsay Lohan?!

insta181
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Hviezdy na Instagrame nikdy nespia. Pozri sa, čo majú nové!

Lily Allen má špeciálny cit na farby na vlasy. Veď kto iný by bol schopný nafarbiť si hlavu paletou farieb, ktoré sa zvyčajne využívajú na zvýrazňovače!  :-D

Not long till I'm 30 , one last hurrah on the hair front. ????? watermelon hurr dun care.

A photo posted by Lily Allen (@lilyallen) on

Rita Ora sa nechala vybičovať vlnami vo vírivke. Očividne sa jej to páčilo.  :-)

Have faith

A photo posted by Rita Ora (@ritaora) on

Miley Cyrus predstavuje symbol ženy akou sa žiadna normálna smrteľníčka stať nechce.  *no*

A photo posted by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Ellie Goulding vylihuje s notebookom v posteli rovnako ako ty. Aj hviezdy sú len ľudia.  *good*

Them Saint Laurent boots worth it look at them dirty feet

A photo posted by elliegoulding (@elliegoulding) on

Reese Witherspoon skočila na kávičku. Úbohí Američania, celý život pijú kávu len z papierových pohárikov, ktoré Slováci používajú maximálne tak na grilovačke v záhrade.  *pardon*

#CoffeeTalk!!!! (said with a New York accent) at #RalphsCoffee with @lesliefremar ☕️☕️☕️ #ILoveNYC

A photo posted by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) on

Lindsay Lohan začína éru belších zubov. To aby ťa v budúcnosti vždy oslnil lesk a biela farba jej úsmevu.  *kiss*

Starting @cocowhiteuk teeth whitening! cocowhite.com ?

A photo posted by Lindsay Lohan (@lindsaylohan) on

Snoop Dogg si nasadil ružové okuliare, a tak vidí všade len lásku! Vypočuj si jeho antihejterské video.  *good*

Todd is back !✨???

A video posted by snoopdogg (@snoopdogg) on

Mária Čírová patrí medzi naše najkrajšie speváčky, čo hovoríš?  *acute*

Takyto #makeup mi stvara ta moja sestra???? @agnesacira #spokojnost #onaToVie #jaToViem #sisters #mySmeTim ?❤️

A photo posted by Maria Čírová (@mariacirova) on

Heidi Klum už nemá orlí zrak ako voľakedy, a tak rozšírila kruhy okuliarnatých. Patríš k nim aj ty?  *cool*

Joining the club ???

A photo posted by Heidi Klum (@heidiklum) on

Sam Smith má údajne Harry Potter vlnu. Jazva a okuliare sú už namieste, ešte treba zohnať prútik.  *acute*

Harry Potter Vibes

A photo posted by Sam Smith (@samsmithworld) on

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 16. apríla 2015Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: