Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Hviezdy na Instagrame #193: Ako vyzerá slávna Adriana Lima bez mejkapu?!

193
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Aj dnes máme pre teba dávku čerstvých fotiek z Instagramu. Čo na seba prezradili slávni ľudia? 

Na rozprávky nie je nikto starý. Ani Katy Perry.  *yes*

??❤️✌??✌?❤️??

A photo posted by KATY PERRY (@katyperry) on

Miley Cyrus má doma svoju kópiu v podobe mladšej sestry. Ktovie, akými chodníčkami sa vydá ona… :-)

Freaks me out how beautiful she is @noahcyrus ???? #shesgettingolder ? #imgettingold ?

A photo posted by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Lindsay Lohan si vo svojej posteli pripadá sexi a krásna. Slnko jej výrazne pomáha.  *acute*

Ciao! ? it's a sunny day! ???

A photo posted by Lindsay Lohan (@lindsaylohan) on

Alexa Vega sa zrejme nevedela rozhodnúť, ktorú fotku ukázať na Instagrame. Takto si môžeš vybrať sám, máš favorita?  *blum*

A #Goofy goodnight!

A photo posted by Alexa PenaVega (@vegaalexa) on

Adriana Lima patrí medzi najvychytenejšie svetové modelky. Čo povieš, dá sa na ňu pozerať aj bez mejkapu?  :-)

De volta! Back in action! ??????????

A photo posted by Adriana Lima (@adrianalima) on

Taylor Swift išla na exkurziu za ovečkami. Zdá sa, že ju tieto zvieratá v mnohom prekvapili.   :-D

Important lessons from today: 1) Sheep are impossible to reason with. 2) Sheep are rude.

A video posted by Taylor Swift (@taylorswift) on

David Guetta má kamoša, s ktorým sú ako bratia. A v tomto prípade hovoríme hlavne o vzhľade.  *good*

I like this picture with my friend @mortenofficial

A photo posted by David Guetta (@davidguetta) on

Paris Hilton vidí len lásku, lebo má tieto špeciálne okuliare. Vyzerá ako bárbina, však?  *kiss*

Making magic on set with @Damon_Baker. Such sick pics! ? ✨✨???✨✨ #CoverShoot #Killingit

A photo posted by Paris Hilton (@parishilton) on

Stratiť sa v objatí mocných mužských rúk, to poteší každú ženu. Overené Kylie Minogue.  *yes*

Stateside….tomorrow! @sadowski23 @youngandhungryabcf #TeamJoshauna…. ?

A photo posted by Kylie Minogue (@kylieminogue) on

Alessandre Ambrosio to v posilňovni ide. Ešte aj tréner si ju fotí!   *blum*

Começando a semana ⚡️??⚡️ com energia !!! @marciolui #motivationmonday #fitness #gym #health

A photo posted by alessandraambrosio (@alessandraambrosio) on

Každý deň nájdeš novú časť seriálu Hviezdy na Instagrame na najky.sk! Príď aj zajtra!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 28. apríla 2015Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: