Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Hviezdy na Instagrame #236: Keď sa Taylor Swift láska podarí…:)

236
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Miley Cyrus učí zvádzať, Taylor Swift sa teší z Calvina a Kendall Jenner predvádza vymakané brucho. 

Hádaj, kto to je! A Kim K. to nie je… Becky G čierne vlasy zmenili k nepoznaniu. Aj keď teraz ich má naozaj ako z reklamy.  *blum*

It's like a hair commercial up in here. Soft bouncy hair for today… ??

A photo posted by Becky Gomez (@iambeckyg) on

Ale toto už Kim Kardashian je. Veď kto iný by si dovolil byť v náručí jej milého Kanyeho?! Škoda, že sa aj ona nenavliekla do dresu.  :-D

❤️ & ?

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Taylor Swift a Calvin Harris sú ešte v krásnej prvej fáze zaľúbenia, keď je nebo ružové, všetko je super a vy dvaja sa len tak plavíte na labuti… *kiss*

Swan goals.

A photo posted by Taylor Swift (@taylorswift) on

Takto sa teší Selena Gomez, keď sa jej niečo podarí. Že by prišla nejaká pekná esemes?  *acute*

Rp @steviemackey ? "unbothered"

A photo posted by Selena Gomez (@selenagomez) on

Justin Bieber sa opäť objaví v kampani na značku Calvin Klein. Čo hovoríš na túto pózu?  :-)

#calvinkleinlive

A photo posted by Justin Bieber (@justinbieber) on

Vybrali si aj Kendall Jenner a my sa vôbec nečudujeme!  *good*

Hong Kong with @calvinklein #MyCalvins

A photo posted by Kendall Jenner (@kendalljenner) on

Miley Cyrus dáva návod, ako byť sexi aj v škole, keď máš po ruke len dosky na zošity.  :-D

A photo posted by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Jennifer Lopez to ide aj bez pomôcok.  *good*

Fresh faced Harlee #staytuned #shadesofblue

A photo posted by Jennifer Lopez (@jlo) on

Aj Lady Gaga je srdcom rockerka. Výbuch na hlave jej celkom pristane.  :-D

Keď sa stretnú slovenské celebritky, vždy je veľká sranda. Rytmus, Dara Rolins a Tina.

Každý deň nájdeš novú časť seriálu Hviezdy na Instagrame na najky.sk! Príď aj zajtra!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

reklama:
reklama:
reklama: