Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Hviezdy na Instagrame #243: Reese Witherspoon sa nevie vynadívať!

243
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Ariana Grande sa hrá na cicu, Jessie J sa vyvaľuje na pláži a Kelly Osbourne si skúša parochne.

Traja kocúri v čižmách. Zostáva favoritom Justin Bieber aj napriek silnej konkurencii?  *acute*

Check the boots

A photo posted by Justin Bieber (@justinbieber) on

Zoe Saldana má skvelých priateľov. O jedlo sa s ňou podelia, hoci nie vždy sa naozaj dostane aj ku konzumácii.  :-D

Thanks for sharing your carrots with me Cy #thanksbutnothanks

A photo posted by Zoe Saldana (@zoesaldana) on

Paris Hilton nám každý deň umožní, aby sme si mohli trochu pozávidieť. Ešteže je tu už piatok, teda čas na dobrý program aj u nás.  *cool*

I'm really a Mermaid…?

A photo posted by Paris Hilton (@parishilton) on

Jessie J je šťastná. V piesku na pláži sa to zdá byť také ľahké, však?  :-)

Happy

A photo posted by Jessie J (@isthatjessiej) on

Becky G si pripadá smiešne. Nemá dôvod, niektoré baby sa zmaľujú do bežného dňa oveľa horšie.  :-D

I look ridiculous. ??

A photo posted by Becky Gomez (@iambeckyg) on

Reese Witherspoon sa v Ríme nevedela vynadívať. Vôbec sa jej nečudujeme.  *good*

Ellie Goulding si žije na zlatej nohe. Toto je len taký výstrelok na koncert, či?   *cool*

Hai feet

A photo posted by elliegoulding (@elliegoulding) on

Ak Kelly Osbourne takto vyzerá s vlasmi, už chápeme, prečo si necháva len ten fialový pás vlasov v strede.  :-D

#CallMeRachel #MyCasualLook

A photo posted by Kelly Osbourne (@kellyosbourne) on

Ariana Grande zavelila „na mačičku“, tak sa všetky po nej opičia. Tie dnešné dievčatá… :-D

1 of my fav pics from this second leg. gonna miss my babes. i love you.

A photo posted by Ariana Grande (@arianagrande) on

Heidi Klum sa posadila do okna a zistila, že je lepší program ako v telke. Skús to tiež.  *good*

ONE WORLD OBSERVATORY #Freedom #peace

A photo posted by Heidi Klum (@heidiklum) on

Každý deň nájdeš novú časť seriálu Hviezdy na Instagrame na najky.sk! Príď aj zajtra!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 18. júna 2015Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: