Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Hviezdy na Instagrame #242: Ed Sheeran na búrlivej narodeninovej oslave

242
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Miranda Kerr na návšteve v Rusku, Adam Levine počas turbulencií a Kim Kardashian v rozprávkovom svete.

Ani Kim Kardashian ešte nie je pristará na fotku s Mickeym a Minnie. Veční hrdinovia.  *good*

Selfie with Mickey & Minnie

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Adam Levine takto prekonáva turbulencie počas letu. Vraj to nie je veľmi účinné.  :-D

Turbulence ritual. Works 38 percent of the time. I'll take it.

A photo posted by Adam Levine (@adamlevine) on

Kendall Jenner si na tejto motorke mohla spievať „dnes mám rande so svojím mestom“. Drsné žieňa.  *acute*

city bike

A photo posted by Kendall Jenner (@kendalljenner) on

Ed Sheeran sa zúčastnil búrlivej narodeninovej oslavy. Škoda toho koláča.  :-D

It was Lindsay's birthday so we pied her, she pied me back

A photo posted by @teddysphotos on

Ak budeš premýšľať, skade ti je Coco Austin taká povedomá… *cool*

Možno zablúdil, možno sa chcel naozaj pokochať Koloseom. Dan Bilzerian nám totiž do role turistu vôbec nezapadá. *pardon*

Being a tourist… The Colosseum

A photo posted by Dan Bilzerian (@danbilzerian) on

Victoria Beckham nie je žiadna lakomá harpya. Oblečenie malej Harper venovala na charitu.  *good*

#fashionsaveslives! Im donating Harper's clothes to @savechildrenuk Visit @MarysLGShop_NW1 today & shop to support x vb

A photo posted by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Sedím si na strome a je mi dobre. Selena Gomez si bola užiť atmosféru lesa.  :-)

A photo posted by Selena Gomez (@selenagomez) on

Becky G patrí k hviezdičkam s peknými ženskými tvarmi. Že by konečne model „kosť a koža“ vychádzal z módy?  *good*

Happy Birthday Tupac?? Westside

A photo posted by Becky Gomez (@iambeckyg) on

Miranda Kerr navštívila čarovné Rusko. Zdá sa, že sa jej tam páčilo.  *yes*

With love from Russia ❤️

A photo posted by Miranda (@mirandakerr) on

Každý deň nájdeš novú časť seriálu Hviezdy na Instagrame na najky.sk! Príď aj zajtra!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 17. júna 2015Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: