Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Hviezdy na Instagrame #244: Lily Allen – bez mejkapu, no v značkovom svetri

244
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Čo majú nové hviezdy? Pozri, čo o sebe prezradili na Instagrame! 

Ashley Tisdale sa zahrala na kenguriu mamu. Mláďa veľmi spokojne nevyzerá.  :-D

#TBT to me being a lil kangaroo with my ? Maui

A photo posted by Ashley Tisdale (@ashleytisdale) on

Reese Witherspoon sa strela s legendárnym návrhárom Valentinom. Budú nejaké nové šaty?  *blum*

What an honor to see Mr. Valentino at dinner last night in Rome @maisonvalentino #legend ❤️??

A photo posted by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) on

Justin Bieber mal ťažký deň. Dneska ho obvinili z plagiátorstva a ešte k tomu sa zdá, že zatiaľ je v štúdiu stále na štartovacej čiare.  *unknw*

Start with nothing leave with something #music

A photo posted by Justin Bieber (@justinbieber) on

Madonna sa zo všetkých síl snaží. Tak to snáď ocenia aspoň fanúšikovia na koncerte.  *acute*

Im gonna give you every inch of my Love ❤️#rebelhearttour

A photo posted by Madonna (@madonna) on

Futbal burcuje celé zástupy ľudí, Lucy Hale nechýba. S kamarátom sa pekne zladili.  *good*

Flannels and fingers @internadam

A photo posted by Lucy Hale (@lucyhale) on

Avril Lavigne si užíva sladký život blondínky. Úsmevy svedčia o tom, že s blondínkami je naozaj zábava.  :-D

It's true! Blondes have more fun! Day with family and blessed with new friends.

A photo posted by Avril Lavigne (@avrillavigne) on

Paris Hilton je ako živá bárbina. K plavkám lodičky a predovšetkým ružové plavky. Kde máme Kena?  :-D

#IbizaLife ????

A photo posted by Paris Hilton (@parishilton) on

Lily Allen v poslednom čase necháva voľnosť prirodzenosti. Jej hnedé kukadlá majú niečo do seba, však?  *yes*

That @chanelofficial jumper tho ??????????????????

A photo posted by Lily Allen (@lilyallen) on

Mariah Carey vo veľkom štýle vstúpila na taliansku zem. Nech žije dovolenka!  *cool*

Ciao Italia!!! #yay #vacation #italy  

A photo posted by Mariah Carey (@mariahcarey) on

Chceš byť ako Demi Lovato? Tak prečo necvičíš ako ona? Chúďa, ako sa potí… *acute*

???? #SkechersDemiStyle

A photo posted by Demi Lovato (@ddlovato) on

Každý deň nájdeš novú časť seriálu Hviezdy na Instagrame na najky.sk! Príď aj zajtra!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 19. júna 2015Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: