Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Hviezdy na Instagrame #264: Britney Spears sa dostáva do formy. Pozri, čo dokáže!

264 celeb
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Leňošenie alebo kultúrny program? Čo dnes robili známe tváre? 

Selena Gomez sa asi nikdy celkom nezbaví bábätkovskej tváričky. A to je fajn. Očividne sa niekto chcel fotiť s ňou, pozri do pozadia. :-D

How most of my shoots end #photobomb #babyhair #selfie

A photo posted by Selena Gomez (@selenagomez) on

Nech na tejto fotke pôsobí Miley Cyrus akokoľvek čudne, ver, že je to vzácny kus. Jedna z mála na Instagrame, na ktorej nie je hore bez. *unknw*

A photo posted by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Kelly Osbourne bude na chvíľu nosiť účes afrického dievčatka. Ibaže vo fialovo-ružovej. *cool*

Britney Spears sa dostáva do formy. Ide jej to celkom dobre. *acute*

Namaste ?

A photo posted by Britney Spears (@britneyspears) on

David Beckham zobral na Wimbledon aj svoju mamu. Aký pozorný syn, však? *good*

Great day with my mum at Wimbledon ?

A photo posted by David Beckham (@davidbeckham) on

Lady Gaga vyzerá ako vystrihnutá z retro časopisu. Treba povedať, že jej to celkom pristane. :-)

Carrie Underwood dáva svojmu partnerovi poriadne zabrať! Vydrží to? *acute*

The couple that slays together…stays together! Working out is always better with a partner! #StayThePath

A photo posted by Carrie Underwood (@carrieunderwood) on

Ellie Goulding si zaspomínala, ako si s Taylor Swift skúšali šaty. Tuším im nesedeli… :-D

#tbt fitties @taylorswift

A photo posted by elliegoulding (@elliegoulding) on

Zoe Saldana začína deň rannou prechádzkou s dvojčatami. Čerstvý vzduch im vraj prospieva. *yes*

Je ti teplo? Tak šup do bazéna! Odporúča (nielen) Lena Dunham.   *yes*

Dope lunch break

A photo posted by Lena Dunham (@lenadunham) on

Každý deň nájdeš novú časť seriálu Hviezdy na Instagrame na najky.sk. Príď aj zajtra!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 10. júla 2015Zdroj NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: