Instagramový profil s polonahými fotkami rozpútal mnohé debaty. Vyjadrila sa k nemu aj Tess

Zdieľať

Tess Kratochvílovú začal na Instragame followovať divný účet s názvom Ukaž se/sexy.fotky. Po jeho prehliadnutí zistila, že sa na ňom nachádzajú polonahé fotky a profily dievčat, ktoré sa chcú zverejniť. K tomuto sa musela vyjadriť.

Na tento sledovaný profil posielajú dievčatá svoje odvážne fotky, aby ich vlastné instagramové účty získali followerov. Tess sa toto nepáčilo a nechápala, prečo by baby vymieňali takéto vulgárne fotky za popularitu.

Tess nemá nič proti tomu, ak niekto fotí svoju vyšportovanú postavu, aby tým motivoval ostatných. Takisto jej to tiež nevadí, ak ide o fotku, ktorá má väčší zmysel ako len ukázať svoje telo.

Na profile Ukaž se boli však donedávna len fotky žien a dievčat, ktoré sú sexuálne. Na fotografiách išlo o to, aby ukázali zadok, prsia a podobne.

Tess nechcela nikoho urážať, ani hádzať všetky baby do jedného vreca, ale podľa nej by takéto niečo nerobili, keby si samé seba vážili a cítili sa cenené. Vlastné telo je ich jediná zbraň a neboja sa ju použiť.

https://www.instagram.com/p/BfTnOTQDUN0/?taken-by=sexy.fotky

Mužom a chlapcom, ktorí si nevážia takéto dievčatá, sa Tess nediví. Presne kvôli takémuto správaniu, „predávaniu“ svojho tela, si nezískajú rešpekt ani úctu. Opačné pohlavie ich bude vnímať len ako sexuálne objekty.

Tess vlastne ani nevedela, ako sa k tomuto celému vyjadriť. Vie však, že sa jej takéto niečo nepáči a podľa nej je to zvrátené. Internet by nemal byť plný polonahých ľudí, na to sú tu stránky konkrétne tomu určené.

Fyzický vzhľad nie je všetko. Tess vraví, že dôležité sú aj povahové vlastnosti a to, aký je človek zvnútra.

Aby sa tomuto celému predišlo, tak by Tess nechala založiť filter na sociálnych sieťach, ktorý by nepúšťal ďalej takýto obsah či fotky, ktoré degradujú ženy.

Celé jej vyjadrenie si môžeš pozrieť v tomto videu:

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom