Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Inzerát, ktorý baví celé Slovensko. Myslíte, že dotyčný taký dom nájde?

Dom.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
reality.bazos.sk
reklama:
reklama:

Na známom internetovom bazári sa objavil inzerát, ktorý pobavil množstvo ľudí. Niet sa preto čo čudovať, že už koluje po celom internete. 

Bezplatná inzercia na jednom zo slovenských online bazárov sa teší veľkej obľube. Ľudia sa dokonca občas aj odviažu a vložia sem inzerát, ktorý je skôr na pobavenie. Objavil sa tam aj nasledujúci inzerát, v ktorom pán Peter uvádza, že by rád kúpil dom. Nie však hocijaký.

Inzerat.jpg
www.facebook.com

Ak si dobre prečítate inzerát, pochopíte, v čom bola pointa. Znie takto: „Dobrý deň, kúpim rodinný dom ktoréhokoľvek poslanca za cenu, ktorú uviedol v majetkovom priznaní. Zn. SÚRNE ;-)“ Nezabudol samozrejme pridať aj zopár fotografií. Reakcie nenechali na seba dlho čakať a ľudia komentovali tento príspevok, ktorý sa objavil aj na jednej facebookovej stránke.

Dom 1.jpg
reality.bazos.sk

Aj takto zneli komentáre ľudí: „Ja tiež kúpim od Kisku ten pozemok za 119 eur. Tak ho totiž včera ohodnotil znalec.!!!!“ Na tento komentár nadviazal ďalší muž: „Môžme sa potom rozdeliť? Aj mne by sa zišiel malý pozemok“. Alebo: „Tiež by sa mi zišiel jeden taký, hádam by mi naň stačil aj jeden môj dôchodok!“

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 7. februára 2018Zdroj www.facebook.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: