Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Japonská legenda o Teke Teke. Rozpolená žena straší na vlakových staniciach.

Horizon33_2016 5 25_10 56 30.png
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Teke Teke je v Japonsku známy fenomén, ktorý straší na vlakových staniciach. Podľa jednej legendy je to duch japonskej školáčky, ktorý sa potuluje po vlakových staniciach.

Počas života táto dievčina pôsobila ustráchane a ľudia si zvykli vtipkovať na jej adresu. Jedného dňa bola na vlakovej stanici s priateľmi, ktorí si z nej chceli vystreliť a dali jej na rameno cikádu. Dievča však bolo také vystrašené, že spadlo z nástupiska na koľajnice, kadiaľ nanešťastie práve išiel Shinkansen (najrýchlejší vlak v Japonsku) a jej telo bolo rozdelené na dve časti.

Teraz straší po japonských vlakových staniciach a presúva svoju hornú časť tela po rukách. Hovorí sa, že zabíja ľudí kosou, ktorou ich rozsekne na polovicu rýchlosťou vlaku Shinkansen, aby cítili jej bolesť. Jej názov je “ Teke Teke “ alebo “ Bata Bata “ kvôli hluku, ktorý robí, keď ťahá svoje telo po staniciach.

Podľa inej legendy, v rokoch po druhej svetovej vojne, administratívna pracovníčka v Muroran bola napadnutá a znásilnená americkým vojenským personálom. Ešte v tú noc skočila z mosta na železničnú trať a bola zasiahnutá blížiacim sa vlakom. Náraz bol tak silný, že jej telo bolo v páse rozseknuté na polovicu.

Tumblr_miqklnau131r7w10go2_500_by_hakuxtemari d9buorh.gif
all-ths-nerd-shit.tumblr.comFoto: all-ths-nerd-shit.tumblr.com

Veľmi chladná noc spôsobila, že jej cievy sa uzavreli a tak nevykrvácala hneď, ale zomierala dlhou smrťou. Namiesto toho, aby konečne zomrela, len sa zvíjala a krútila čakajúc nejakú pomoc po dobu niekoľkých minút. Odplazila sa dlhú cestu na stanicu, kde ju videl ošetrovateľ. Namiesto toho, aby jej pomohol, len ju prikryl igelitovou plachtou. Žena zomrela na pomalú a bolestivú smrť.

Tumblr_mdwbw4u6cm1r7w10go1_500.gif
thelordofthenerds.files.wordpress.comFoto: thelordofthenerds.files.wordpress.com

Podľa tejto legendy, kto bude počuť tento príbeh, do 3 dní uvidí ženu bez dolnej časti tela. Nie je možné pred ňou ujsť, lebo aj keď nemá nohy, pohybuje sa rýchlosťou až 150km/h, takže ani v aute jej človek neujde. Hovorí sa, že žena hľadá svoju spodnú časť. Iní tvrdia, že šialená z hnevu sa chce pomstiť ľuďom za to, že jej nepomohli a nechali ju zomrieť. Tak či tak, keď človeka chytí, rozsekne ho napoly a dolnú časť jeho tela si vezme.

Odpočítavanie 3 dní sa práve začalo… (:shock:)

Japonci o tomto fenoméne nakrútili horor. Tu je trailer:

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 25. mája 2016Zdroj urbanlegendsonline.com yokai.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: