Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Jednoduchý návod, ako pobozkať každú babu, ktorú by si chcel!

Horizon33_2015-6-15_11-31-33
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Hlavný hrdina tohto videa sa zrejme vo svojom voľnom čase absolútne nenudí. Musí sa totižto bozkávať s dievčatami, ktoré stretne. Najlepšie s každou. Pobozkal zrejme viac báb, ako ty za celý život, ale nezúfaj, nič nie je stratené. V nasledujúcom videu prezradil, ako sa mu to vlastne podarilo! Ak máš odvahu ho nasledovať, nech sa páči…no ktovie, čo na to povie tvoja priateľka. Samozrejme, ak nejakú máš! Ak nie, pokojne sa do toho pusti, nikdy nevieš, koho môžeš spoznať! :D

Nie je v tom žiadna veda, ale do detailov premyslený trik. Mladík si vytipuje dievča, ktoré sa mu páči a vysvetlí jej dosť zvláštne pravidlá „hry.“ Pointa je v tom, že podobne ako pri hre „kameň, papier, nožnice,“ sa ukazuje na ruke nejaký symbol. V tomto prípade sa ukáže buď jeden alebo dva prsty.

Nemá problém bozkávať jednu po druhej! :D

https://www.youtube.com/watch?v=sRaNRF0Q3BI
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Víťaz je však dopredu vždy známy – mladý chalan, ktorý presne vie, čo by chcel od dievčaťa, ktoré s ním práve prehralo, ako odmenu. Je taký skromný, že od nich žiada „obyčajný“ bozk. Nič viac, nič menej :D Pozri sa, ako to všetky tie dievčatá, ktoré oslovil vyriešili!

https://www.youtube.com/watch?v=sRaNRF0Q3BI

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 15. júna 2015Zdroj www.youtube.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: