Jennifer Lawrence po prvý raz prehovorila o škandále s nahými fotkami! Pozri, čo si myslí!

Zdieľať
Jennifer Lawrence
FILE - This Nov. 20, 2013 file photo shows actress Jennifer Lawrence attends a special screening of "The Hunger Games: Catching Fire"in New York. Lawrence was nominated for a Golden Globe for best supporting actress in a motion picture for her role in “American Hustle “ on Thursday, Dec. 12, 2013. The 71st annual Golden Globes will air on Sunday, Jan. 12.(Photo by Evan Agostini/Invision/AP)

Jennifer prvýkrát prehovorila o kauze s ukradnutými nahými fotkami. Oscarová herečka sa rozhovorila počas fotenia pre magazín Vanity Fair.

Keď sa prvýkrát dostali na verejnosť ukradnuté fotky celebrít, všetkých prekvapilo, že medzi poškodenými hviezdami je aj Jennifer Lawrence. Doteraz ju nesprevádzali žiadne škandály, a tak mnohí zostali v nemom úžase po zhliadnutí týchto fotografií.

Horizon33_2014-10-7_20-0-19

Mladá herečka známa z filmov X-Men, Hry o život či Terapia láskou sa vyjadrila k tomu, čo si o celej kauze myslí: „To, že som verejná osobnosť, to že som herečka, ešte neznamená, že si to pýtam,“ prezradila svoj názor pre Vanity a zároveň dodala: „Je to moje telo a mala by to byť moja voľba. A fakt, že to tak nie je, je absolútne nechutný. Nemôžem uveriť, že žijeme v takomto svete! Nie je to škandál. Je to sexuálny zločin!“

Niet sa čomu čudovať, že mladá hviezda je nahnevaná. Týmito fotkami určite utrpela jej doteraz bezchybná reputácia. Či však táto aféra bude mať nejaký dopad na jej kariéru, je skôr nereálne. Možno práve vďaka nej začne dostávať aj iné filmové ponuky.

Myslíš si, že sa Jennifer právom hnevá? Alebo je chyba celebrít, že mali tieto fotky slabo zabezpečené?

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom