Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Jirka Král končí na youtube!

Jirka kral uz nebude vydavat image 498 660.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Jeden z popredných českých youtuberov, Jirka Král sa rozhodol zavesiť prácu youtubera na klinec.

Len nedávno dosiahol jeden milión odberateľov a vydal hodinový dokument o svojej osobe. Zároveň však ohlasuje, že s youtubom končí. Jirka Král, český tvorca a verejne známa osoba, ohlásil definitívny koniec s tvorbou videí. Stalo sa tak po vydaní dokumentárneho filmu z názvom „Byl jsem youtuber“, čo už samo o sebe napovedá o Jirkovom Konci.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt jirka král instagram

Celý dokument rozpráva nielen o Jirkovi, ale aj o Youtube ako takom a porovnáva obdobie, kedy Jirka na internete začínal s tým, čo na tejto platforme funguje teraz. Okrem Jirku sa v dokumente objavili aj viacerí jeho priatelia, či už z internetovej alebo osobnej oblasti.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt jirka král instagram

„Spadl mi velký kámen ze srdce. Ani v tom nejhezčím snu jsem si nemyslel, že to v lidech vyvolá tak pozitivní ohlasy. Kamarádi, bývalý spolužáci, fanoušci, ale i lidi co mě třeba do včera vůbec neznali mi píšou, že jsem jim otevřel oči, že se v tom dokumentu taky našli a dodalo jim to odvahu. Já se chtěl jen důstojně rozloučit a těm nejvěrnějším vysvětlit proč se musím posunout dál. Ještě jednou vám všem tedy děkuji za skvělý ohlasy! Moc si toho vážim a vždy když budu vzpomínat jaký to tenkrát bylo, budu mít tento krásný pocit!“? – Vyjadril sa Jirka na Instagrame

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt jirka král instagram

Čo bude ďalej s Jirkom, keď už prestal s tvorbou videí? Ako sám vraví, chce sa venovať svojim a hlavne novým veciam a navyše má stále kaviareň s hernými konzolami a nahrávacím štúdiom – Zetko v Kotvě.

Bude vám chýbať Jirka? Myslíte si ,že ho budú nasledovať aj ďalší youtuberi?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SamuelDátum 4. septembra 2018Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.
reklama:
reklama:
reklama: