Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Jose Zuniga: 5 najhlúpejších mužských neistôt, ktoré ženy neznášajú

4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com

Neistoty a pochybnosti, ktoré majú o sebe muži, ich často prinútia vyzerať slabo a krehko – to je opak mužov, ktorých chcú ženy. Jose Zuniga nielenže identifikoval 5 najčastejších a najhlúpejších mužských neistôt, ale taktiež poradil, ako sa ich zbaviť.

Výška

Veľké množstvo mužov si myslí, že ak nemerajú viac ako daná výška, takých 180 centimetrov, tak sú hodný menej ako vyšší muži.

Je však mnoho nízkych mužov, ktorí majú krásne a dokonca aj vyššie ženy, než sú oni. Prečo? Lebo sa nezaoberajú svojou výškou. Hlavné je nosiť oblečenie, ktoré na tebe bude vyzerať dobre.

George clooney stacy keibler height difference.jpg
beta.nydailynews.com

Peniaze

Ak nájdeš takú ženu, ktorá ťa bude hodnotiť podľa toho koľko zarábaš, kde bývaš alebo aké auto šoféruješ, tak jej o lásku pravdepodobne nepôjde.

Pred ženami sa nepretvaruj, že si bohatý – takto akurát tak pritiahneš ženy, ktoré idú len po peniazoch. Nie je to o tom mať veľa peňazí. Treba s nimi hlavne vedieť šikovne a múdro narábať.

Vlastné telo

Väčšina mužov nemá také bicepsy alebo tehličky, ktoré si myslíš, že by si mal mať aj ty, aby si sa páčil opačnému pohlaviu.

Netreba sa porovnávať s ostatnými, dôležité je sa cítiť dobre vo vlastnom tele a byť zdravý. To sa spája aj s cvičením a zdravou výživou.

i.imgur.com

Vlasy

Najmä muži s dlhšími vlasmi majú každodenné obavy, ako ich účes vyzerá. Stále sa vlasov dotýkajú a naprávajú si ich. Tento problém sa však dá jednoduchom vyriešiť napríklad lakom na vlasy.

www.youtube.com

Povolanie

Za žiadnu prácu sa netreba hanbiť, ak si s ňou poctivo zarábaš peniaze. Je jedno či si robotník alebo či obraciaš vo fastfoode mäso na hamburgery. Ten, kto sa jedine môže hanbiť je muž, ktorý sedí doma na zadku a nič nerobí.

Dobré je však dať si nejaký cieľ alebo mať nejaký sen – ak si napríklad robotník, tak sa snaž vypracovať sa a jedného dňa mať svoju vlastnú stavebnú firmu.

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 2. mája 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.